Україна, м.Чернівці,
 пр. Незалежності, 50, офіс 2

турвідділ:

тел.:  (0372) 54-76-14
факс: (0372) 54-76-15

  моб.: (050)3381969

kruiz2000tur@gmail.com

авіакаси:

тел: (0372) 54-76-88

       (0372) 58-66-33

kruiz2k@kruiz2000.com  

 

     

Україна, м.Чернівці

вул. Головна, 21, офіс 1

 

авіакаси:

тел.:  (0372) 52-47-87

факс: (0372) 58-60-89

air-kruiz@kruiz2000.com

 

 Україна, м.Івано-Франківськ,

 вул. Гетьмана Мазепи, 1, офіс 1а

тел.:  (0342) 75-29-86 (турвідділ)
         (0342) 75-29-94 (авіакаси)
         (095) 63-444-78

kruiz2k@gmail.com 

 

 

 



Ваш e-mail: *
Ваше ім`я: *


 
УкраїнаПро країну  |  Тури  |  Чернівці  |  Івано-Франківськ  |  Карпати  |  Одеса  |  Санаторії  |  Крим  |  Фотогалерея

Україна - держава в східній Європі, що межує з Польщею, Словаччиною, Угорщиною, Румунією, Молдовою, Росією і Білоруссю. Столиця - Київ. Грошова одиниця - гривня. В Україні проживають близько 47 млн. чоловік.


Україна - найбільша серед країн, що повністю розташована в межах Європи, площа України - 603.7 тис. км2 (для порівняння: площа Франції - 547 тис. км2), максимальна протяжність з півночі на південь - 893 км., із заходу на схід - 1316 км.; довжина кордону - 4558 км.


Україна має вихід на два моря - Чорне і Азовське. Головною водною артерією є річка Дніпро.

 

Україна - це приголомшлива природа, цікаві екскурсії історичними пам`ятками, відвідини багатьох найвідоміших курортів та багато іншого. Велика кількість лікувально-профілактичних санаторіїв дозволить вам оздоровитися природними засобами, а музеї і пам`ятки історії не дадуть вам сумувати.


Україна має в своєму розпорядженні прекрасні зони відпочинку на узбережжі Чорного і Азовського морів. У Карпатах знаходяться бази гірськолижного відпочинку. Україна багата архітектурно-історичними пам`ятками. Серед них: в Києві можна відзначити Софійський собор (11 ст.), Видубицький монастир (11 ст.), Золоті ворота (11 ст.), церкву Спаса на Берестові (11-12 ст.), Кирилівську церкву (12 ст.), Києво-Печерську лавру (11-18 ст.), в якій знаходяться мощі православних святих, а також музей золота, Андріївську церкву (18 ст.). У Львові знаходиться один із найстаріших університетів в Європі, заснований в 1661 р., а також Кафедральний собор (14-15 ст.), каплиця Трьох святителів (16 ст.), Чорна Кам`яниця (16-17 ст.). Одеса знаменита своїм Оперним театром (побудований в 1887 р.), ансамблем класицистичних будівель з Потьомкінськими сходами (1826-1841), пам`ятником Дюку Рішельє. Біля Севастополя знаходяться руїни древнього міста Херсонеса, що існував з 5 ст. до н.е. Тут організовано археологічний заповідник.

 

Ландшафт.

 

Майже вся територія України рівнинна, висота підйомів не перевищує 350м. Гірські масиви є на заході (Карпатські гори) і на півдні (Кримські гори). Українські Карпати - північна частина Східних Карпат. Довжина 280 км. Найбільша висота - г. Говерла - 2061м. Кримські гори - розташовані на півдні Кримського півострова. Довжина - 150 км, ширина - до 50км. Складаються з трьох майже паралельних гряд, що тягнуться вздовж узбережжя Чорного моря: Головна гряда - висота до 1545м (г. Роман-Кош); Внутрішня гряда - висота до 750м; Зовнішня гряда - висота до 350м.)


Більша частина ґрунтів України - це дуже родючі чорноземи (перш за все, в центральних і південних районах), які становлять чверть загальної площі чорноземів усього світу.


Найбільші річки України - Дніпро в центральній Україні (2200 км; це третя за розміром після Волги та Дунаю річка в Європі), Південний Буг і Дністер на заході, Сіверський Донець - на сході і Дунай на півдні.

 

Клімат.

 

Клімат України помірний, переважно континентальний, на Південному березі Криму - близький до субтропічного (середземноморського). Середня температура в січні від -7°C, -8°C на північному сході; до +2°C, +4°C на Південному березі Криму. Середня температура в липні від +18°C, +19°C на північному заході; до +23 °C, +24 °C на південному сході. Середня температура води в Чорному і Азовському морях в літній період складає +17°C. Купальний сезон в Криму триває з середини травня до середини вересня. У цей період температура води в Чорному морі тримається вище 20 градусів.

 

Зв'язок.

 

Внутрішні переговори здійснюються з телефонів-автоматів, що працюють по спеціальним магнітним карткам (продаються в газетних кіосках, на поштамті, автозаправних станціях, у магазинах, кафе та ін. ). Міжміські і міжнародні переговори здійснюються зі спеціалізованих телефонів-автоматів (також по магнітним карткам) чи з переговорних пунктів.


Мобільний зв'язок використовує стандарти GSM 900/1800, NMT-450і і D-AMPS, покриття достатньо щільне. Реєстрація на телефон у ГСН не потрібна. Тарифи різних операторів найчастіше відрізняються один від одного досить сильно і залежать від часу доби. Дзвінки у вечірній та нічний час, а також у вихідні та святкові дні часто набагато дешевші. У Криму через особливості рельєфу мобільний зв'язок може працювати нестабільно. Усі вхідні дзвінки в операторів українського мобільного зв'язку - безкоштовні.

 

Транспорт.

 

Залізничний транспорт розвинутий дуже добре. Мережа залізниць  охоплює практично всю країну, піднімаючись навіть у Карпати. Квитки можна придбати в спеціалізованих агентствах і на вокзалі. Ніяких знижок на квитки немає.


Велика частина пасажиропотоку в містах перевозиться автобусами і тролейбусами (у Києві є метро і трамвай). Сімферополь і Ялту з'єднує сама довга в Європі тролейбусна траса (час у дорозі - 1 година 30 хв.). Вартість проїзду в різних містах різна.


Автобуси міжміського і приміського сполучення зв'язують практично всі населені пункти країни. Квитки можна придбати на автовокзалах чи у водія.


Таксі можна найняти практично скрізь. Вартість проїзду від 0,1 (схід країни) до 0,3 долари США (Київ, Крим) за км. У нічний час тариф подвоюється. При поїздці за межі міста  вартість проїзду варто погоджувати заздалегідь. Між основними курортними районами і вокзалами діють маршрутні таксі (вартість проїзду в різних компаніях різна). У прибережній зоні досить великий пасажиропотік перевозять морські судна.


При поїздці на автомобілі варто враховувати, що при перетині кордону стягується збір за автотранспортний засіб, талон на який часто перевіряється ДАІ України, а також збір обов'язкового страхування цивільної відповідальності. Якщо в'їзд здійснюється на термін більш 2-х місяців, автомобіль необхідно зареєструвати в найближчому відділенні ДАІ. При тимчасовому перебуванні дійсні як міжнародні, так і національні посвідчення водія. Центральні траси знаходяться в досить гарному стані, у той час як гірські дороги Криму і Карпат досить вузькі і звивисті.

 

Кухня.

 

Українська кухня досить складна і різноманітна. Знаходячись на перехресті торгових шляхів, країна ввібрала в себе традиції багатьох народів, принісши в них величезну кількість самобутніх блюд і рецептів. Більшість блюд багатокомпонентні і тому використовують складні технології приготування, часто з декількома способами обробки. В усіх продуктах широко використовуються овочі, тісто, м’ясні та молочні продукти. Характерна риса - обсмажування ведеться переважно на тваринному жирі (салі), а м'ясні блюда часто супроводжуються досить несподіваними комбінаціями компонентів, що додає їм особливий "український" смак. У Криму широко представлені блюда національної татарської кухні.


Візитна картка країни - український борщ (більш 100 видів - полтавський, волинський, чернігівський, галицький, львівський, селянський, дніпровський, зелений та ін.) з пампушками. У борщ, в залежності від рецептури, йде від 15 до 30 компонентів, а крім того, кожен кухар ще і змішає їх в унікальній пропорції і приправить різними спеціями.


З м'ясних продуктів широко використовуються свинина, яловичина і птиця у смаженому і тушкованому виді. Популярні такі блюда, як різноманітні котлети (по-київськи, полтавські, по-казацьки, по-буковинськи та ін.),  чи печеня (по-домашньому, по-кримськи, по-степовому і т.д. ), битки (по-українськи, із кролика та ін.), шпигована часником і салом буженина, тушкована з капустою і салом свинина, тушкована з чорносливом баранина, гусак з яблуками, курячі крученики з грибною начинкою, курка тушкована з галушками, шашлик, свиняча грудинка з буряком "шпундра", сиченики, завиванці, голубці, фарширована птиця.

Не менш популярні і блюда з риби - оселедець по-київськи, запечений у сметані карась, тушкована з хроном щука, фарширований грибами і гречаною кашею короп, тушкований з  цибулею чи в сметані короп, короп по-ужгородськи, короп з медом, запечений із грибами і раками судак, тарань з медом, рибні крученики, тушкований минтай у соусі, та ін.


Ще одна візитна картка країни - різноманітні вареники з начинкою із сиру, картоплі, тушкованої капусти, а влітку - з ягід, уживані традиційно зі сметаною та іншими молочними продуктами.

Найрізноманітніші  овочі і фрукти мають найширше застосування - немає практично жодного  блюда, у якому вони так чи інакше не були б представлені.


Солодкі блюда і випічка України також дуже оригінальні - різноманітні солодкі пироги, пухкеники, коржики, яблучні соложеники, пампушки і печиво. Гарні безалкогольні напої країни - кваси, киселі, муселеці, знаменитий узвар (своєрідний компот) і мед. У Криму і Карпатах роблять безліч сортів першокласних вин ("Мускат", "Сердолік Тавриди", "Серсіаль", "Токай", "Масандра", "Альмінське", "Шерри", "Мадера", "Ялта", "Ластівчане гніздо" і ін.) з Масандри та Лівадії, а також шампанське з Нового Світу та міста Артемівська.

 

Традиції України.

 

Українські народні традиції втілюють характер народу і передаються від дідів до внуків не одну тисячу років. Основні риси українського народу - це доброзичливість, дружелюбність та гостинність. Почуття гумору, артистизм і співучість українців прославилися на весь світ так само, як і їхній талант до створення художніх творів - вишивання і ткацтва, малювання, різьблення і гончарства.

 

Величезна кількість святкових заходів проводиться напередодні Різдва і Великодня.

 

 
Про компанію    |    Тури    |    Країни    |    Авіаквитки    |    Агентствам    |    ТуристамНа головну    |    Карта сайту    |    Контакти
Copyright © 2008-2024, всі права захищено,
«Круїз 2000», туристичний оператор
Лічильник BEST.cv.ua