Україна, м.Чернівці,
 пр. Незалежності, 50, офіс 2

турвідділ:

тел.:  (0372) 54-76-14
факс: (0372) 54-76-15

  моб.: (050)3381969

kruiz2000tur@gmail.com

авіакаси:

тел: (0372) 54-76-88

       (0372) 58-66-33

kruiz2k@kruiz2000.com  

 

     

Україна, м.Чернівці

вул. Головна, 21, офіс 1

 

авіакаси:

тел.:  (0372) 52-47-87

факс: (0372) 58-60-89

air-kruiz@kruiz2000.com

 

 Україна, м.Івано-Франківськ,

 вул. Гетьмана Мазепи, 1, офіс 1а

тел.:  (0342) 75-29-86 (турвідділ)
         (0342) 75-29-94 (авіакаси)
         (095) 63-444-78

kruiz2k@gmail.com 

 

 

 Ваш e-mail: *
Ваше ім`я: *


 
ІндонезіяПро країну  |  Фотогалерея  |  Тури

Індонезія - країна тисячі островів! Недаремно так називають цю дивну країну, Індонезія насправді є найбільшою у світі острівною державою.


На справді островів, що входять до Індонезії, значно більше ніж тисяча, їх - 13667. Правда, площа багатьох з них не перевищує декількох гектарів. 6044 із цих островів мають назви й тільки 992 населені. Земля й вода, вулкани й непрохідні джунглі, рисові тераси й чайні плантації, древні храми й палаци, змішання мов і цивілізацій - все це і є багатолика й неповторна Індонезія.

 

Столиця Індонезії.


Джакарта. У Джакарті проживає 6 млн. 504 тис. чоловік. Джакарта знаходиться на Західній Яві, найбільшому острові країни.

 

Офіційний статус.

 

Президентська республіка. Глава держави - президент, що обирається строком на 5 років.

 

 

Час.


Різниця в часі з Києвом: плюс 5 годин на літній період, плюс 6 годин у зимовий період для Джакарти/Денпасара.


Мова.


Офіційною мовою країни є індонезійська мова. На архіпелазі говорять на 583 мовах і діалектах. Знаючи англійську мову, можна вільно спілкуватися з більшістю населення.

 

Валюта Індонезії.


Індонезійські рупії. 1 долар США приблизно дорівнює 9.021.44 рупій.

 

Клімат.

 

Острів Балі. Клімат - тропічний, вологий. На о. Балі можна виділити два сезони: з травня по вересень стоїть досить суха погода, з жовтня по квітень - "вологий" сезон (короткочасні дощі, максимум 1-2 години, потім знову сонце). Квітень і жовтень на о. Балі - найбільш непередбачені місяці через зміну мусонів. Середньорічна температура повітря на о. Балі - 26-28°C, води - 24-26°C.


Острів Бинтан. Клімат - екваторіальний, температура повітря цілий рік 25-28°С. Сприятливий сезон з погляду вологості й кількості сонячних днів - з березня по кінець листопада. Період з кінця листопада по березень вважається вітряним, що ідеально підходить для аматорів віндсерфінга, але у цей час також сонячно й пекуче.

 

Чайові.


Офіційно давати чайові не можна - влада проти. Але це тільки на словах. Цілком можливо залишити на чай 10% від вартості замовлення.


Напруга.


Напруга в мережі - 220 Вт.


Одяг.


Для повсякденного відпочинку найкраще підходить легкий одяг з натуральних матеріалів, в особливо жаркі дні рекомендується надягати головні убори. Для відвідування храмів і релігійних церемоній потрібна відповідний одяг - шорти для подібних заходів не підходять.

 

Транспорт.


Автобуси й маршрутні таксі щодня пересуваються (у межах одного острова) за чітким розкладом. Таксі є один із самих популярних видів пересування. При посадці в машину варто обов'язково стежити за включенням лічильника і його показниками. За проїзд найкраще розплачуватися індонезійськими рупіями. Оренда автомобілів на Балі не популярна у наших туристів, оскільки рух на острові лівосторонній. Краще орендувати машину з гідом.


Телефонний зв'язок.


У готелях тарифи на міжнародні телефонні переговори дуже високі, тому вигідніше дзвонити з вуличних телефонних автоматів. Телефонну картку можна придбати в супермаркетах, поштових відділення й газетних кіосках.

 

Віза до Індонезії.


Республіка Індонезія - візова країна для громадян України й СНД. Вартість нетермінової одноразової візи  - USD 40 (строк оформлення - 5 робочих днів). Віза починає діяти з моменту в'їзду в країну, коридор становить 90 днів. Необхідні документи для одержання візи:

 

  • оригінал закордонного паспорту, термін дії якого закінчується не менш, ніж за шість місяців до моменту в'їзду в країну;
  • заповнена й підписана анкета;
  • авіаквиток (туди - назад) або заброньований авіапереліт;
  • 2 фото розміром 3x4

 

Для дітей: необхідні такі ж документи, як і для дорослого. Діти оплачують консульський збір незалежно від того, вписані вони в паспорт чи ні.

 

Митні правила.


При в'їзді в країну заповнюється митна декларація. Дозволено безмитне ввезення: сигарет - 600 штук, спиртних напоїв - 2 л, продуктів харчування.


Заборонено ввіз: наркотиків, друкованих видань китайською мовою, китайських ліків. Товарні партії радіоапаратури обкладають митом. Заборонено вивіз рідких тварин і птахів, занесених у Червону Книгу, а також їхніх опудал. Ввіз і вивіз іноземної валюти не обмежений, ввіз і вивіз національної валюти - не більше 50000 рупій (декларація національної валюти обов'язкова).


Авіапереліт до Індонезії.


На сьогоднішній день в Індонезію немає чартерних рейсів з України. Найбільш зручні (по стикуваннях) рейси здійснюються через країни Південно-Східної Азії.

 
Про компанію    |    Тури    |    Країни    |    Авіаквитки    |    Агентствам    |    ТуристамНа головну    |    Карта сайту    |    Контакти
Copyright © 2008-2024, всі права захищено,
«Круїз 2000», туристичний оператор
Лічильник BEST.cv.ua