Україна, м.Чернівці,
 пр. Незалежності, 50, офіс 2

турвідділ:

тел.:  (0372) 54-76-14
факс: (0372) 54-76-15

  моб.: (050)3381969

kruiz2000tur@gmail.com

авіакаси:

тел: (0372) 54-76-88

       (0372) 58-66-33

kruiz2k@kruiz2000.com  

 

     

Україна, м.Чернівці

вул. Головна, 21, офіс 1

 

авіакаси:

тел.:  (0372) 52-47-87

факс: (0372) 58-60-89

air-kruiz@kruiz2000.com

 

 Україна, м.Івано-Франківськ,

 вул. Гетьмана Мазепи, 1, офіс 1а

тел.:  (0342) 75-29-86 (турвідділ)
         (0342) 75-29-94 (авіакаси)
         (095) 63-444-78

kruiz2k@gmail.com 

 

 

 Ваш e-mail: *
Ваше ім`я: *


 
ХорватіяПро країну  |  Тури  |  Готелі  |  Фотогалерея

Дивна за красою Хорватія знаходиться в серці Європи. На її території завжди відбувалося змішання різних культур і націй. Багато пам'ятників історії та культури є національним багатством. Серед них - Амфітеатр, побудований римлянами в місті Пула, палац Діоклетіана в місті Спліт, романтичні містечка Крк, Раб, Паг, Кричали, базиліка Еуфразія в місті Шибеник і найвідоміше, витончене і вічне місто, перлина Адріатичного моря - Дубровник. На відміну від інших туристичних центрів, тут все розташовано дуже близько одне від одного. У радіусі всього 100 км можна побачити море, скелі, порослі лісом пагорби і родючі рівнини.


Столиця - Загреб. Мова - хорватська.


Первинна природа, прозоре і тепле море, прекрасні піщані і кам'яні пляжі, багатство флори і фауни, велика кількість сонячних днів - все це зробить Ваш відпочинок особливо приємним.

 

Віза.


Для отримання візи до Хорватії потрібно надати: закордонний паспорт; фото 3 х 3,5; візову анкету; медичну страховку.

 

Дорога.


Авіакомпанії «Аеросвіт» і «Міжнародні авіалінії України» здійснює чартерні рейси з Києва до Пули, Спліту і Дубровника. Переліт займає приблизно 2,5 годин. Також, з Києва до Хорватії можна дістатися потягом Москва - Загреб або Москва - Венеція.


Митниця.


Для в'їзду в Хорватію необхідно оформити в'їзну візу в Посольстві Хорватії в Україні.
Безмитно до Хорватії можна ввезти 400 сигарет, або 50 сигар, або 250 г тютюну, 1 пляшку (не більше літра) алкоголю, 50 мл духів (або туалетної води), 1 кг кави або чаю. Мито на товари, що перевищують вказану квоту, складає приблизно 50% від їхньої митної вартості. Ввезення і вивіз національної валюти обмежений 2000 кун (HRK). На ввезені спорядження для підводного плавання і інше спортивне спорядження, необхідно заповнити митну декларацію.

 

Клімат.


Хорватія знаходиться в зоні м'якого клімату, характерного для всього Середземномор'я. У північно-західній та східній частині країни клімат помірно-континентальний, на Адріатичному узбережжі - морський. Середня температура повітря: влітку +22° - +24°С, взимку 0°- 2°С, 2600 сонячних годин у році.


Гроші.


Грошова одиниця Хорватії - хорватська куна. Вона складається зі 100 лип. Обміняти валюту можна практично скрізь. Курс, не відрізняється, але деякі банки не беруть відсоток комісії. Обміняти куни на долари США та іншу тверду валюту можна далеко не у всіх обмінних пунктах. Практично у всіх банках можна зняти готівку з кредитної картки. Проте картки Visa приймаються не скрізь. Банки в країні працюють з 7:30 до 19:00 по робочих днях та з 8:00 до 12:00 по суботах.

 

Чайові.


Чайові в ресторані дають тільки в тому випадку, якщо відсоток за обслуговування вже не включений в рахунок. «На чай» прийнято давати також таксистам, барменам, гідам.


Транспорт.


Найпоширеніший вид громадського транспорту в Хорватії - автобус. Квитки продаються в салоні автобуса або в газетних кіосках. При посадці необхідно відзначити квиток у спеціальних автоматах. Для подорожі з одного міста в інше рекомендується попередня резервація місць. Таксі. Можна скористатися послугами таксі. Тариф при посадці - $ 2,4, далі нараховується по $ 0,96 за 1 км поїздки. За кожне місце багажу - плата $ 0,16. При поїздці після 22 годин і до 5 ранку, а також по неділях і святкових днях сума оплати збільшується на 20% від нарахованої лічильником. Водний транспорт. Біло-блакитні пороми компанії Jadrolinija щодня курсують уздовж узбережжя за маршрутом: Рієка-Раб-Спліт-Хвар-Корчула-Дубровник. Оренда автомобілів. Щоб водити автомобіль у Хорватії, необхідно мати права водія, документи на машину, страховку. Слід дотримуватися швидкісних обмежень: 50 км/год в населених пунктах, 80 км/год - за їх межами, 130 км/год - на швидкісних трасах.

 

Зв'язок.


1 хвилина розмови з Україною з готелю коштує близько 3 доларів США. Значно дешевше користуватися телефонами-автоматами. Картки для них продаються не тільки в супермаркетах, але і в газетних кіосках.


Готелі.


У Хорватії в основному представлені готелі, що мають категорії 3 * і 4 *. Харчування в основному у вигляді шведського столу. У деяких номерах немає кондиціонерів. Аніматори є тільки в готелях міжнародних «ланцюжків», яких в Хорватії мало.

 

Шопінг.


Хорвати встають дуже рано. Тому в 7 годин на вулицях вже багато людей і багато закладів вже відкриті. З традиційних народних виробів ви зможете придбати прекрасне мереживо Далмацьких островів. Найпоширеніший сувенір - сухе вино і «Траваріца» (міцне спиртне на травах).
Більшість магазинів відкриті з 8:00 до 19:00 по робочих днях та з 8:00 до 14:00 по суботах.


Кухня.


В цілому хорватська кухня склалася під сильним впливом античної та італьянської традицій. В її асортименті переважають овочі, зелень, фрукти, риба та дари моря. Морепродукти готуються на оливковій олії з додаванням трав і часнику, частіше подаються в смаженому (на відкритому вогні) або вареному вигляді. Тут чудово готують і м'ясні страви. Наприклад, в районі міста Шибеника можна скуштувати «вісовачке бегавіце» - пікантне блюдо з ягняти з кислим молоком. Не можна побувати в Хорватії і не спробувати знаменитий «пршут» - це сушена на повітрі свинина, яку подають з червоним вином.


Хорватія з давніх часів відома високою культурою виноробства. Варто спробувати місцеві вина - «Opolo», «Plavac», «Posip», «Dingac». Міцні напої в Хорватії виготовляються з фруктів. Хорватська кухня буде до смаку кожному.

 

 
Про компанію    |    Тури    |    Країни    |    Авіаквитки    |    Агентствам    |    ТуристамНа головну    |    Карта сайту    |    Контакти
Copyright © 2008-2024, всі права захищено,
«Круїз 2000», туристичний оператор
Лічильник BEST.cv.ua