Україна, м.Чернівці,
 пр. Незалежності, 50, офіс 2

турвідділ:

тел.:  (0372) 54-76-14
факс: (0372) 54-76-15

  моб.: (050)3381969

kruiz2000tur@gmail.com

авіакаси:

тел: (0372) 54-76-88

       (0372) 58-66-33

kruiz2k@kruiz2000.com  

 

     

Україна, м.Чернівці

вул. Головна, 21, офіс 1

 

авіакаси:

тел.:  (0372) 52-47-87

факс: (0372) 58-60-89

air-kruiz@kruiz2000.com

 

 Україна, м.Івано-Франківськ,

 вул. Гетьмана Мазепи, 1, офіс 1а

тел.:  (0342) 75-29-86 (турвідділ)
         (0342) 75-29-94 (авіакаси)
         (095) 63-444-78

kruiz2k@gmail.com 

 

 

 Ваш e-mail: *
Ваше ім`я: *


 
ГреціяПро країну  |  Пошук туру  |  Тури  |  Графіки проїзду  |  Фотогалерея

Греція - прекрасна й витончена. Вона сполучає у собі всю пишноту античності й сучасності. Саме в Греції Ви будете в захваті від фарб природи. Між горами лежать зелені долини, які з’єднують кристальні озера й блакитні лагуни. У Греції можна насолоджуватися морем і сонцем як на узбережжях, так і на островах.


Греція - дуже популярний і багатоплановий туристичний напрямок. Основні курорти в Північній Греції: півострів Халкидики (Кассандра, Ситонія, Афон), Паралія Катерини. Курорти Південної Греції: Лут-раки, Евія, Гліфада, Вульягмени, півострів Пелопоннес.


Острів Крит: Иракліо - центральна частина Криту (курорти Сталида, Малья, Херсонисос, Гувес, Коккини Хани, Амму-дара), Лассити - східний Крит (курорти Элунда, Агиос Николаос), західний Крит - Ретимно (курорти Бали, Панормо, Аделе, Плата-ньяс) і область Ханья (курорти Пла-таньяс, Георгиуполис).

Курортні острови Корфу, Родос, Миконос, Санторини, Кіс, Патмос й інших. Греція дуже бережно ставиться до пляжів, тому вони відповідають всім екологічним параметрам країн Європейського Співтовариства.

 

Географічне положення

 

Греція - європейська держава на півдні Балканського півострова та численних островах. На півночі межує з Албанією, Республікою Македонією та Болгарією, на сході — з Туреччиною. Південні береги омиваються Середземним морем, західні — Іонічним, східні — Егейським. До складу Грецької республіки також входить автономна чернеча республіка Афон, розташована на півострові Халкідіки Айон-Орос.


Багата культурна спадщина, географічне положення роблять Грецію однією з найбільш відвідуваних країн світу. Вона приваблює туристів одночасно рекреаційними курортами, різнобічним історико-культурним туризмом та паломництвом до святинь всього християнського світу.

 

Клімат

 

Клімат країни субтропічний, середземноморський, зі спекотним і сухим літом, м'якою дощовою зимою. В році 300—310 сонячних днів. Середні температури січня 4—12°C, липня 25—27 °C. Опадів на рівнинах 400—700 мм, в горах до 1 500 мм на рік.


Завдяки своїй унікальній географії, Греція має низку мікрокліматичних зон з місцевими відмінностями. У північній та північно-східній частині материкової Греції, на захід від гірського пасма Пінд, клімат більш вологий і має деякі риси, типові для морського клімату. На схід від Пінду клімат здебільшого посушливіший, а погода порівняно більш вітряна.


Типовий посушливий середземноморський клімат панує на островах Егейського моря, особливо островах архіпелагів Кіклад та Додеканесу, південній і центральній частинах острова Евбея, рівнинних районах Аттики, східних та південних районах Пелопоннесу і низинних районах на Криті. Впродовж літа погода майже завжди сонячна й посушлива, рідкі опади набувають рис зливи із грозами. Зими тривають тут недовго, випадає мокрий сніг, але здебільшого взимку трапляються тривалі, стійкі дощі, що можуть призводити до тимчасових затоплень прибережних районів.

 

Віза


Документи, необхідні для відкриття візи в консульстві Греції:

 

  • закордонний паспорт, дійсний не менш 90 днів від дня видачі візи
  • внутрішній паспорт громадянина України
  • 2 фото розміром 4 х 5,
  • довідка з місця роботи на фірмовому бланку підприємства із вказівкою поштової адреси й телефонів, а також із вказівкою посади, окладу й інформацією про збереження робочого місця на період поїздки
  • ксерокопія всіх заповнених сторінок трудової книжки з мокрою печаткою на першій й останній сторінках
  • довідка про доходи в Україні: довідка з банку про наявність рахунку або фіскальний чек кредитної карти або тревел чеки на 1000 доларів на тижневе перебування ксерокопія свідчення про шлюб (розірвання шлюбу)

 

Офіційна мова


Грецька. Розповсюджена: англійська, німецька, італійська, французька, щоправда, чим далі вглиб, тим менше шансів зустріти людину на вулиці яка б знала іноземні мови. Це стосується й таксистів, і офіціантів, і продавців у магазинах.


Валюта Греції


Євpo (EURO). Бaнкнoти нoмінaлoм в 5, 10, 20, 50, 100, 200 й 500 євpo, a мoнeти нoмінaлoм в 1, 2, 5, 10, 20 й 50 центів. Обмін валюти - готівку мoжна oбміняти лише у бaнкax або oбмінниx пунктax. Бaнки відкриті пo pобoчим дням з пoнeділка пo чeтвep з 8.00 дo 14.00, a у п'ятницю з 8.00 пo 13.30.

 

Чаєві


Якщо Ви хочете дати чайові офіціантам - звичайно вони становлять 5-10% від суми замовлення, але це - винятково добру волю клієнта.

 

Зв'язок


У всіх великих містах є переговірні пункти. Можна дзвонити з готелю, але це значно дорожче. Зручніше й дешевше дзвонити з вуличного телефону-автомату (картку можна купити в кіосках, що торгують газетами, водою, морозивом і т.д.). Якщо вам потрібний інтернет - користуйтеся інтернет-кафе, які є майже в кожному місті. Вартість однієї години - біля $3.

 

Магазини


Магазини працюють всі дні тижня, крім неділі, з 8.00 до 13.30 і додатково з 17.30 до 20.30 по вівторках і четвергам і п'ятницям. Супермаркети працюють всі дні тижня, крім неділі, з 8.00 до 18.00 або 19.00 без перерви на обід. У Греції ціни на більшість товарів нижче, ніж в інших країнах Західної Європи, виключення становлять електроніка, електротехніка, легкові автомобілі. Магазини безмитної торгівлі мають вивіску: "Hellenic Duty Free Shop". На базарах й у маленьких магазинах можна торгуватися, особливо при покупці декількох товарів. Розпродаж зимових речей відбувається в січні-лютому, літніх - у серпні-вересні.

 

Релігія


Офіційна й найпоширеніша релігія в Греції - православне християнство, його дотримуються майже 98% віруючих. Церква в країні не відділена від держави. Грецька православна церква автокефальна, її главою є архієпископ, резиденція якого перебуває в Афінах.

 

 
Про компанію    |    Тури    |    Країни    |    Авіаквитки    |    Агентствам    |    ТуристамНа головну    |    Карта сайту    |    Контакти
Copyright © 2008-2024, всі права захищено,
«Круїз 2000», туристичний оператор
Лічильник BEST.cv.ua