Україна, м.Чернівці,
 пр. Незалежності, 50, офіс 2

турвідділ:

тел.:  (0372) 54-76-14
факс: (0372) 54-76-15

  моб.: (050)3381969

kruiz2000tur@gmail.com

авіакаси:

тел: (0372) 54-76-88

       (0372) 58-66-33

kruiz2k@kruiz2000.com  

 

     

Україна, м.Чернівці

вул. Головна, 21, офіс 1

 

авіакаси:

тел.:  (0372) 52-47-87

факс: (0372) 58-60-89

air-kruiz@kruiz2000.com

 

 Україна, м.Івано-Франківськ,

 вул. Гетьмана Мазепи, 1, офіс 1а

тел.:  (0342) 75-29-86 (турвідділ)
         (0342) 75-29-94 (авіакаси)
         (095) 63-444-78

kruiz2k@gmail.com 

 

 

 Ваш e-mail: *
Ваше ім`я: *


 
Шрі ЛанкаПро країну  |  Тури  |  Пошук туру  |  Фотогалерея

Шрі-Ланка - острів раю. Улюблена країна романтиків і шукачів пригод. Єдина країна у світі, де краса природи не вступає красі історії. Шрі-Ланка вражає всіх своєю тропічною рослинністю в межгорных лощинах, водоспадами й плантаціями сподіваючись. Буддиские храми, королівські палаци, наскальний живопис, печерні храми - все це теж Шрі-Ланка.


Жодна інша країна миру не зможе запропонувати своєму гостеві стільки цікавого, захоплюючого, дивного й экзотичного як Шрі-Ланка. У яку би пору року ви не приїхали на Шрі-Ланку, все оточує відчуття вічного літа.


Шрі-Ланка - це чудові піщані пляжі, з кокосовими пальмами, що схиляються до теплих вод, що блискають водоспади, ріки й ліси, пагорби й долини, що дивно гармонійно сполучаються з величними храмами й древніми пам'ятниками архітектури. А ще потаєні бухти й затоки, блиск тропічної веселки, кристально чиста вода цвіту сапфіра, підводні коралові сади, останки затонулих кораблів, мілководдя, що кишать рибами небаченого фарбування - і це лише деяке з того, що може подарувати вам Шрі-Ланка. Щось є на Шрі-Ланці, що притягає сюди знову й знову.

 

Віза


Для громадян України відкривається безкоштовно після прибуття в аеропорт. При вильоті оплачується збір в аеропорті - 12 у.е.

 

Митні правила


При в'їзді в Шрі-Ланку підлягають декларації: дороге встаткування, коштовності, валюта (якщо сума перевищує USD 5000).


Без мита дозволено ввозити: до 2 л міцних спиртних напоїв, 2 пляшки вина (по 0,75 л), 200 сигарет або 50 сигар, або 375 м тютюну, парфумерію в межах особистого користування. Заборонено вивіз без належної документації з висновком експертів: представників флори й фауни, предметів старовини (старше 100 років). Без мита дозволено вивозити до 3 кг чаї, коштовності, якщо є квитанція про оплату, сувеніри й предмети мистецтва, якщо вони не є національним надбанням.

 

Площа


Загальна площа 65610 кв.км.

 

Столиця


Коломбо


Державний устрій


Республіка. Населення 18 млн. чоловік, з яких більше 500 тисяч чоловік проживає в столиці Шрі-Ланки - місті Коломбо. По етнічному складі - країна багатонаціональна, населення складається із сингалов, тамилов, бюргерів (нащадків португальців і голландців) і маврів (нащадків арабських торговців).

 

Мова


Хоча офіційними мовами є сингальский і тамільський, традиційно широко використається англійський. У міжнародних готелях персонал часто говорить німецькою мовою, по-італійському й по-французькому. Російськомовний персонал є не скрізь, тому візьміть із собою невеликий розмовник або кишеньковий словник.


Релігія


Основна релігія більшості сингальцев - буддизмів, тамилов - індуїзм. Також сповідаються іслам і християнство. Годинний пояс Зимовий час випереджає київське на 3 години, літнє - на 2 години.

 

Валюта


Офіційною грошовою одиницею є рупія. 1 рупія = 100 центів. В обігу банкноти достоїнством 1 000,500,200,100,50,20,10 рупій і монети 5,2,1 рупія й 50 центів. Курс обміну: 92 рупії ~ USD 1.

 

Зв'язок


Місцева й міжнародна - цілодобово. Дзвонити можна з номера готелю, однак дзвінки, зроблені з міжнародного телефону-автомата або з пошти, обійдуться вам значно дешевше.


Офіційні свята


Напевно, немає такої іншої країни у світі, де б було стільки свят, скільки в Шрі-Ланці. На додаток до всіх неділь відзначаються всі важливі християнські, мусульманські й индуистские свята. Відзначаються також всі буддистские й національні свята. Вдень всі розважальні заклади, у тому числі й бари, закриваються. Продаж алкоголю заборонений! Усього в Шрі-Ланці 72 свята в році.

 

Острівна кухня


Шрі-Ланки багато в чому схожа з материковою кухнею Південної Індії, адже країни розділяє вузький Полкский протока: ті ж продукти (достаток риби, тропічних плодів, зелені), ті ж пряності, яким і славиться цей регіон Азії. Так, основа повсякденного меню тут - рис і карри. Для ланкийца карри - не одне блюдо, а ціла група блюд: з м'яса, риби, морепродуктов, птаха, овочів, бобових і навіть фруктів. Поєднує їхній своєрідна підлоги рідка консистенція й комбінація растертых у порошок пряностей за назвою карри. Суміш надає блюдам, які нею приправільони, особливий аромат і пікантний, а часом і пекучий смак.Серед обов'язкових компонентів суміші - коріандр, чорний перець, пекучий перчикчилли, насіння гірчиці, кмин, кориця, куркума, імбир, часник і властиво листи вічнозеленого чагарнику карри.


Однак кухня Шрі-Ланки має й інші особливості: наприклад, у використанні окремих компонентів. Так, у більшість ланкийских блюд входять продукти кокосової пальми: стружка з м'якоті горіха (баунти), кокосове молоко, масло, уварений пальмовий нектар (treacle), схожий на мед. Крім карри, для ланкийской кухні типові блюда з рисового борошна. З того ж борошна, кокосового молока й дріжджів тут печуть млинці у вигляді чаші, із хрумтячими краями й м'яким центром аппа (арра).


Особливої уваги туристів заслуговує білий рис на кокосовому молоці - кирибат (kiribath). Він входить у меню готельних ресторанів й, нарізаний ромбами, подається під час усіляких церемоній.

 

Шрі-Ланка славиться своїми сувенірами:

 

  • прикрасами із сапфірами, топазами, аметистами,
  • цейлонським чаєм,
  • пряностями,
  • панно й одягом у техніку батика,
  • традиційними масками з дерева,
  • чудовим порцеляновим посудом,
  • виробами з коштовних порід дерева (тик, эбен, махагон),
  • керамікою, виробами зі шкіри (сумки, рюкзаки, капелюхи).


Сувенірні магазини й кіоски Laksala є всюди: у містах, поблизу туристичних об'єктів, у міжнародних готелях. Покупки на пам'ять про острів можна зробити й у великих торгових центрах Коломбо - ODEL, Arena, Crescat Boulevard, у фірмових магазинах фабрик - виробників каменів, пряностей, батика, чая. Фото-и відеозйомка Не рекомендується знімати державні установи, банки, об'єкти стратегічного й військового призначення (мости, вокзали, порти). Також уважається нечемним фотографуватися на тлі зображень Будди, обернувшись до них спиною. Чайові Винагорода за послугу приймуть із вдячністю носії, покоївки, водії. При цьому суми за доставку багажу, роботу покоївки невеликі (20-50 рупій).

 

 
Про компанію    |    Тури    |    Країни    |    Авіаквитки    |    Агентствам    |    ТуристамНа головну    |    Карта сайту    |    Контакти
Copyright © 2008-2024, всі права захищено,
«Круїз 2000», туристичний оператор
Лічильник BEST.cv.ua