Україна, м.Чернівці,
 пр. Незалежності, 50, офіс 2

турвідділ:

тел.:  (0372) 54-76-14
факс: (0372) 54-76-15

  моб.: (050)3381969

kruiz2000tur@gmail.com

авіакаси:

тел: (0372) 54-76-88

       (0372) 58-66-33

kruiz2k@kruiz2000.com  

 

     

Україна, м.Чернівці

вул. Головна, 21, офіс 1

 

авіакаси:

тел.:  (0372) 52-47-87

факс: (0372) 58-60-89

air-kruiz@kruiz2000.com

 

 Україна, м.Івано-Франківськ,

 вул. Гетьмана Мазепи, 1, офіс 1а

тел.:  (0342) 75-29-86 (турвідділ)
         (0342) 75-29-94 (авіакаси)
         (095) 63-444-78

kruiz2k@gmail.com 

 

 

 



Ваш e-mail: *
Ваше ім`я: *


 
ІндіяПро країну  |  Фотогалерея  |  Пошук туру

Індія зачаровує і вабить як магніт. Одного разу познайомившись з нею, Ви назавжди втрачаєте спокій і стаєте її полоненими. Полоненим східного колориту, стародавніх традицій, Тадж-махала, країни Шамбала і ласкавих хвиль океану. У цій країні все не так як у нас, все живе за іншими правилами. І якщо "цивілізоване" суспільство живе за законами грошей, то індуси живуть за законом Карми. Тому, потрапляючи до Індії вперше, випробовуєш хороший струс: інша культура, лівобічний рух, інша природа і нові запахи.

 

Столиця.


Нью-Делі.


Мова.


Державні мови - англійський і хінді. 14 офіційних мов в штатах.

 

Природа і географія.


Індія - розташована в Південній Азії. На півночі країна межує з Афганістаном, Китаєм, Непалом і Бутаном, на сході - з Бангладеш і Бірмою, на заході - з Пакистаном. На Сході омивається Бенгальськім затокою, на Півдні - Полкськімською протокою, що відокремлює її від Шрі-ланки та Індійським океаном, на Заході - Аравійським морем. Священні річки - Ганг, Інд, Брахмапутра. Вища вершина - Чогорі на півночі (на межі з Китаєм) (8611 м).

 

З жовтня по березень триває прохолодний сухий сезон; це найкращий час для відвідування півострова Індостан. У цей час в більшості районів ясне небо і сяє яскраве сонце. Сезон південно-західних мусонів починається на західному узбережжі в кінці травня і супроводжується випаданням опадів. Особливо сильні дощі бувають на північному сході Індії; тут знаходиться найбільше дощове місце на Землі (близько 12000 мм опадів у рік).

 

Основні визначні пам'ятки.


Природні - Гімалаї; Ганг; тропічні ліси Західних Гатов з багатою фауною.
Культурні - Всього 460 музеїв. Мадрас: урядовий музей; національна картинна галерея. Діли: національний музей; декілька храмів індуїстів. Варанаси: музей Сарнат; 1500 храмів, головний - Золотий Храм. Калькутта: музей Індії; технологічний музей Бірла; меморіал Вікторії в паренні Майдан; Радж-бхаван (будинок уряду); собор Св. Павла; ботанічний сад. Бомбей: музей Західної Індії; парк Вікторія Гарднз із зоопарком; печери Канхері з барельєфами II-IX вв.; декілька храмів VII в. Агра: мавзолей Тадж - Махав; Перлова мечеть (XVII в.); мармуровий мавзолей Джахангрі-махал. Патна: сикхськіє храми. Діли: Червоний форт (1649); Велика мечеть; Зал суспільних прийомів Великих Монголів; палац Ранг-махал; Перлова мечеть; башта XII в. Кутб-мінар; зоопарк. Амритсара: Золотий Храм сикхів, оточений священним водоймищем безсмертя.

 

Клімат.


Клімат Індії субекваторіальний, мусонний, на півночі – тропічний. Клімат вологий та дощовий влітку, теплий та сухий зимою. Середньо добові температури на північних рівнинах перевищують 18°С. Кількість опадів значна але дуже різниться за територіями. Найбільше їх у вологий сезон ( Червень - вересень) і найменше у жаркий і посушливий. На північному сході і на узбережжях випадає до 3000 мм опадів на рік, на заході в пустелі Тар - менше 100мм. Водна система становить собою стік з Гімалаїв та деякі ріки на півдні країни. Ґрунти : алювіальні, регулі, червоно і жовтоземи. Індія потерпає від посух і повеней у різних її частинах.

 

Кухня.


Поширені рибні блюда (рибу зазвичай маринують), блюда із зернових і бобових культур. Національне блюдо - відварний рис з овочами. Велика кількість приправ, найвідоміша “каррі” - невід'ємна частина блюд з баранини, птаха, риби і овочів. Великий вибір фруктів. Гострі мариновані фрукти замінюють гірчицю. Популярні напої - чай (як правило, п'ють з гарячим молоком), кава. Більшість населення - вегетаріанці.

 

 

Валюта.


Індійська рупія = 100 пайсів. 1 USD = 45,90 INR (2003). Вивіз ввезеної валюти не обмежений, національною - заборонений.


Релігія.

 

83% населення сповідає індуїзм, 12% - іслам, інші - джайнізм, буддизм, сикхизм і християнство.


Напруга електромережі.


230-240 В., частота 50 Гц., розетки відрізняються від стандартних європейських, причому в різних штатах - різні. Перед включенням електроприладів рекомендується проконсультуватися у обслуговуючого персоналу про параметри мережі.

 

Чайові.


В ресторанах складають зазвичай 10-11% від суми рахунку (залежать від рівня закладу). У готелях надбавка за сервіс складає 10% і, як правило, включена в рахунок, але зазвичай покоївкам додатково залишають - 2-3 рупії, носильникові і портьє - від 2 до 5 рупій. Водіям таксі або рикшам рекомендується залишати від 2 до 10 рупій, водіям екскурсійних машин - 300-400 рупій зі всієї групи.


Митниця.


Заборонений вивіз: шкіри тигра, диких тварин, пір'я птахів, виробів з шкір рідкісних рептилій, живих рослин, золота і срібла в злитках, предметів антикваріату і старовини, виготовлених більше ста років тому.

 

Корисні поради.


Досить поширене явище - кишенькові крадіжки і розкрадання багажу, тому закордонний паспорт, авіаквитки, страховий поліс і готівку краще зберігати в сейфі готелю, взявши з собою тільки найнеобхідніший мінімум. Уважно стежте за своїм багажем під час вантаження і вивантаження.


У мечеть жінка може увійти тільки з покритою головою і плечима, а також в довгому одязі. Одяг, як жінки, так і чоловіка, не повинен бути сильно відкритими або такими, що обтягує. Не прийнято носити довге волосся.


Не слід вносити до храмів будь-які вироби з шкіри. За традицією слід жертвувати небагато грошей храму (опускають в ящик для пожертвувань). Фотографувати можна тільки з дозволу служителя храму. Всі споруди, особливо релігійні, слід обходити з лівого боку.

 

Взуття знімається біля входу в кожен храм і перед похованнями, а також в офісах, медичних установах і гостях, причому часто - достатньо далеко від самого місця призначення. Рекомендується брати з собою дешеві шкарпетки, які після візиту або екскурсії можна викинути. У деяких закладах можуть бути запропоновані спеціальні тапочки.


Представників деяких етнічних груп і каст фотографувати категорично не рекомендується.


Не прийнято обніматися і цілуватися публічно. Не можна вітатися за руку з жінкою (якщо тільки вона першою не протягує руку) або класти руку на плече співбесідникові.


У гостях, йдучи, слід спустошити чашу і залишити її на столі порожньої. Слід, проте пам'ятати, що якщо під час їжі ви хочете узяти щось із загального підноса, а ви їсте руками, то це потрібно робити лівою рукою.


У ресторанах, замовляючи чай, так і говорите "чай". Це слово на обох мовах означає одне і те ж. Англійським tea ніхто майже не користується.

 
Про компанію    |    Тури    |    Країни    |    Авіаквитки    |    Агентствам    |    ТуристамНа головну    |    Карта сайту    |    Контакти
Copyright © 2008-2024, всі права захищено,
«Круїз 2000», туристичний оператор
Лічильник BEST.cv.ua