Україна, м.Чернівці,
 пр. Незалежності, 50, офіс 2

турвідділ:

тел.:  (0372) 54-76-14
факс: (0372) 54-76-15

  моб.: (050)3381969

kruiz2000tur@gmail.com

авіакаси:

тел: (0372) 54-76-88

       (0372) 58-66-33

kruiz2k@kruiz2000.com  

 

     

Україна, м.Чернівці

вул. Головна, 21, офіс 1

 

авіакаси:

тел.:  (0372) 52-47-87

факс: (0372) 58-60-89

air-kruiz@kruiz2000.com

 

 Україна, м.Івано-Франківськ,

 вул. Гетьмана Мазепи, 1, офіс 1а

тел.:  (0342) 75-29-86 (турвідділ)
         (0342) 75-29-94 (авіакаси)
         (095) 63-444-78

kruiz2k@gmail.com 

 

 

 Ваш e-mail: *
Ваше ім`я: *


 
ЧорногоріяПро країну  |  Тури  |  Готелі  |  Фотогалерея

Чорногорія володіє прекрасним берегом довжиною в 290 км, прихованим від вітрів і хвиль. 73 км займають пляжі. У 1936 році піщаний пляж в Бечічі отримав Гран Прі як найкращий пляж в Європі. А це тільки один з 117 пляжів. У кожного пляжу своя привабливість і краса, будь він піщаний, гальковий або кам'янистий. Не перелічити можливостей єднання з природою на Чорногорському узбережжі. З захопленням відгукувалися про Чорногорське узбережжя лорд Байрон і Бернард Шоу, його відвідували короновані особи Європи, наприклад, англійська королева Єлизавета II, всесвітньо відомі актори, такі як Софі Лорен, Елізабет Тейлор та Кірк Дуглас.


Столиця – Подгориця. Мова – сербська.


Середземномор'я - це колиска європейської цивілізації. На цих берегах знаходиться Чорногорія, відвідавши яку одного разу, Ви вже не забудете її ніколи і обов'язково захочете повернутися сюди знову і знову!


Віза.


Для громадян України в'їзд до Чорногорії - безвізовий.


Необхідні документи для оформлення візи до Чорногорії: запрошення, туристичний ваучер або броня готелю на весь час перебування в Чорногорії; дійсний закордонний паспорт; анкета, заповнена особисто туристом; зворотні квитки.

 

Дорога.


З червня по вересень здійснюються чартерні авіарейси Київ - Тіват - Київ та Львів - Тіват - Львів. Час польоту - 2 години. В інший час немає прямого авіасполучення з Чорногорією. Також можна доїхати до Чорногорії на автобусі з Чопа в Будву. Влітку здійснюються чартерні автобусні рейси.


Митниця.


Ввезення і вивіз іноземної валюти не обмежений. Заборонено ввезення наркотиків, отрут, психотропних речовин, зброї. Заборонено вивезення предметів антикваріату без відповідного документального підтвердження законності їх придбання.

 

Клімат.


Клімат помірний континентальний, на Адріатичному узбережжі – середземноморський. Середні температури січня від - 3 ° С до 9 ° С, липня +19 ° - +25 ° С. Туристичний сезон починається в квітні і триває до листопада. Температура моря протягом семи місяців від +20 ° С до +26 ° С.


Гроші.
 

У Чорногорії грошовою одиницею до недавнього часу був югославський динар. Зараз в ходу євро. Обмін валюти офіційно можна робити тільки в офіційних обмінних пунктах. Обмін валюти поза офіційними пунктами - на свою відповідальність, що, як правило, пов'язане з ризиком шахрайства. У деяких місцях курортної зони Чорногорії можна скористатися кредитними картами (Visa, Mastercard, American Express) і дорожніми чеками.


Національний Банк працює з понеділка по п'ятницю з 10:30 до 14:00, комерційні банки - з понеділка по четвер з 08:00 до 15:00, по п'ятницях з 08:00 до 13:00, в суботу всі банки закриті. В центрі Белграда, Підгориці, у курортних зонах, багато пунктів обміну валюти відкриті і по вихідним дням.

 

Чайові.


Готелі та ресторани включають націнку на обслуговування у вартість рахунку. Але все ж таки прийнято давати чайові в розмірі 10% від вартості послуги.


Транспорт.


Автобусне сполучення є між Будвою та Подгорицею (74км), Цетіньє (31 км) і Баром (38 км). З травня по вересень маленький туристичний поїзд ходить від Будви до Бечічі уздовж узбережжя. У гавані Будви можна поцікавитися щодо туристичних катерів в Св. Стефан.


Щоб взяти в Чорногорії автомобіль напрокат, потрібно бути не молодше 21 року, мати водійський стаж не менше 2 років, зрозуміло, права, а також залишити заставу в розмірі 150-300 євро.

 

Готелі.


Останнім часом в Чорногорії з'явилося багато готелів високого класу, приватних вілл і міні-готелів. У більшості готелів проведена реконструкція.


Шопінг.


З сувенірів варто придбати скатертини з національним малюнком, тарілки, вироби з черепашок. Універсами і інші магазини відкриті щодня з 06:00 до 20:00, в туристичних центрах - до 23:00. Деякі магазини працюють у неділю і навіть цілодобово.

 

Кухня.


Легенда свідчить, що в середні століття жоден молодий чоловік не міг одружитися, якщо він не посадив хоча б десять саджанців оливкового дерева. З багатого вибору страв національної кухні, більшість з яких готуються на оливковій олії, особливо смачна риба, яка у водах Чорногорського узбережжя водиться в достатку, а також раки, краби, устриці і інші дари щедрого моря. Якщо континентальна кухня зберегла свою традиційність, приморська кухня завжди була відкрита для «інновацій" та переймала досвід Середземномор'я в приготуванні найрізноманітніших страв з дарів моря.


До головного блюда варто спробувати знамениту чорногорську виноградну ракію та високоякісні вина «Вранац» і «Крстач». На відміну від гірської кухні, з якою поєднується червоне вино, приморська кухня вимагає білого.

 

 
Про компанію    |    Тури    |    Країни    |    Авіаквитки    |    Агентствам    |    ТуристамНа головну    |    Карта сайту    |    Контакти
Copyright © 2008-2024, всі права захищено,
«Круїз 2000», туристичний оператор
Лічильник BEST.cv.ua