Україна, м.Чернівці,
 пр. Незалежності, 50, офіс 2

турвідділ:

тел.:  (0372) 54-76-14
факс: (0372) 54-76-15

  моб.: (050)3381969

kruiz2000tur@gmail.com

авіакаси:

тел: (0372) 54-76-88

       (0372) 58-66-33

kruiz2k@kruiz2000.com  

 

     

Україна, м.Чернівці

вул. Головна, 21, офіс 1

 

авіакаси:

тел.:  (0372) 52-47-87

факс: (0372) 58-60-89

air-kruiz@kruiz2000.com

 

 Україна, м.Івано-Франківськ,

 вул. Гетьмана Мазепи, 1, офіс 1а

тел.:  (0342) 75-29-86 (турвідділ)
         (0342) 75-29-94 (авіакаси)
         (095) 63-444-78

kruiz2k@gmail.com 

 

 

 Ваш e-mail: *
Ваше ім`я: *


 
МальтаПро країну  |  Тури  |  Фотогалерея

Мальта - маленький острів з величезними можливостями. Готелі європейського рівня на будь-який смак. За тиждень Ви встигнете відвідати багато найцікавіших екскурсій на Мальті й на сусідніх островах, зробити Круїз по Великій Гавані, покататися на різнобарвних мальтійських човниках, покуштувати блюда середземноморської кухні, випробувати долю в казино й відвідати дійсне місто дискотек і розваг Пачевіль!


Підводне плавання (дайвінг) дуже популярне на Мальті. Багато дайверів приїжджають сюди з різних країн світу, що б насолодитись морським світом. Мальтійський архіпелаг, що складається з островів Мальта, Гозо й Комино, приваблює дайверів насамперед своєю унікальною топографічною будовою, чистотою прибережного моря й багатою підводною флорою й фауною.


На Мальті дуже різноманітний ландшафт, він зможе здивувати як новачка так і досвідченого дайвера. Приїхавши на Мальту, Ви зрозумієте що Мальта - це місце де можна поєднати активний, спокійний, молодіжний і сімейний відпочинок.

 

Географічне положення


Мальтійський архіпелаг, що складається з островів Мальта, Гозо й Комино розташований в самому центрі Середземного моря. Острів Мальта розташована в 93 км від Сицилії, 330 км від Тріполі й в 1750 км від Порт-Саїда.


Довжина острова Мальти близько 27 км від південно-східної до північно-західної точки, найбільша довжина зі сходу на захід 14,5 км. Гозо має довжину 14,5 км і ширину 7,2 км. Довжина берегової лінії Мальти становить 137 км, Гозо - 43 км. Глибоко порізане узбережжя Мальти утворює численні гавані, скелясті бухти й нечисленні піщані пляжі.


На Мальті немає ні рік ні гір. Завдяки стратегічному положенню Мальта є перехрестям між Європою, Африкою й Середнім Сходом.

 

Столиця - Валлетта, місто, оголошено ЮНЕСКО історичним пам'ятником світового значення. Валлетта - заснована лицарями Ордена Св. Іоанна й побудована в стилі бароко після знаменитої турецької облоги 1565 року Французьким Великим Магістром Жаном де ла Валлеттой. Місто розкинулося на березі історичної мальтійської Великої бухти - найкращої в Європі. Середньовічна столиця Мдина, фортифікаційні укріплення навколо Валлетти також є важливими історичними й архітектурними пам'ятниками. Мдину також називають "містом, що мовчить".

 

Погода на Мальті


На Мальті жарке й сухе літо, м'яка й дощова зима. Середня температура повітря з листопада по квітень -16°С і з травня по жовтень - 26°С. Максимальна температура: +18°С у січні й + 35°С у серпні. Самий жаркий період припадає на середину липня - середину вересня. На Мальті не знають ні морозу, ні снігу, ні туману. Опади трапляються рідко, у середньому 583 мм за рік.

 

Населення


380 000 чол. Близько 98% населення становлять корінні жителі - мальтійці.


Час відстає від київського на 1 годину.


Політичний лад


Мальта - демократична республіка. Мальта входить до числа країн Співдружності та у Європейський Союз.


Релігія


Мальта - католицька країна, переважно римсько-католицьке віросповідання. Кожна церква має свого святого. Раз на рік (звичайно влітку) прихід відзначає день цього святого. Із цієї нагоди влаштовується свято, що складається із процесій зі статуєю святого.


Характерно для мальтійців особливе відношення до жінки. Може бути, саме тому Ви не знайдете на Мальті стриптиз-шоу й інших подібних речей, що стали звичними для більшості країн.

 

Мова


Англійська і мальтійська (поєднання арабської, італійської й англійської). Але насправді всі говорять англійською, іноді італійською або французькою. Мальта після Англії є другою європейською країною, куди їдуть вивчати англійську мову.


Грошова одиниця Мальти - мальтійська ліра (ML).

 

Блакитний грот – дійсно одне з найбільш цікавих місць на Мальті. Протистояння двох стихій – води та каменя на протязі багатьох тисячоріч створило диво. Як правило, звідси ніхто не від’їжджає розчарованим. Блакитний грот розташований в південній частині острова в районі мальовничого рибацького селища Марсашлок, яке відоме своїми тавернами з чудовою рибною кухнею, де Ви зможете під акомпанемент прибою відвідати шедеври мальтійської національної кухні, насолоджуватись при цьому морським бризом та яскравим різноманіттям традиційних червоно-жовто-голубих рибацьких човнів «лувдус». По неділях тут працює найбільший на острові ринок, де можна купити все – від морепродуктів і зелені до національних сувенірів. Так що, якщо Ви наважитесь побувати тут саме в неділю, Ваша поїздка може бути не тільки приємною, але і цікавою.

 

 
Про компанію    |    Тури    |    Країни    |    Авіаквитки    |    Агентствам    |    ТуристамНа головну    |    Карта сайту    |    Контакти
Copyright © 2008-2024, всі права захищено,
«Круїз 2000», туристичний оператор
Лічильник BEST.cv.ua