Україна, м.Чернівці,
 пр. Незалежності, 50, офіс 2

турвідділ:

тел.:  (0372) 54-76-14
факс: (0372) 54-76-15

  моб.: (050)3381969

kruiz2000tur@gmail.com

авіакаси:

тел: (0372) 54-76-88

       (0372) 58-66-33

kruiz2k@kruiz2000.com  

 

     

Україна, м.Чернівці

вул. Головна, 21, офіс 1

 

авіакаси:

тел.:  (0372) 52-47-87

факс: (0372) 58-60-89

air-kruiz@kruiz2000.com

 

 Україна, м.Івано-Франківськ,

 вул. Гетьмана Мазепи, 1, офіс 1а

тел.:  (0342) 75-29-86 (турвідділ)
         (0342) 75-29-94 (авіакаси)
         (095) 63-444-78

kruiz2k@gmail.com 

 

 

 Ваш e-mail: *
Ваше ім`я: *


 
ФінляндіяПро країну  |  Тури  |  Фотогалерея

Географія і природа


Фінляндія розташована на півночі Європи, значна частина її території знаходиться за Північним полярним колом (25%). На суші межує зі Швецією (межа становить 586 км), Норвегією (межа становить 716 км) і Росією (межа становить 1265 км), морський кордон з Естонією проходить по Фінській і Ботнічеській затоках Балтійського моря. Довжина берегової лінії дорівнює 1100 км.


Якщо рухатися з півдня на північ Фінляндії, ландшафти морського узбережжя з величезним числом дрібних островів і скель зміняться густими хвойними (здебільшого сосновими) лісами, які покривають центр країни. Ще далі на північ знаходяться майже позбавлені деревної рослинності сопки Лапландії.


Станом на 2008 рік у Фінляндії нараховувалося 35 національних парків - територій, на яких мешкають рідкісні або цінні види тварин і рослин, є особливості ландшафту, зустрічаються унікальні природні об'єкти. Їх загальна площа перевищує вісім тисяч квадратних кілометрів. Згідно фінському законодавству будь-яка людина може вільно гуляти по території національних парків. Найвідоміші з них - національний парк Прибережні острови (фін. Saaristomeren kansallispuisto) на південно-заході Фінляндії і два національні парки у Лапландії: Урхо Кекконена і Лемменйокі.

 

Клімат


Помірний, на півночі країни континентальний. Незважаючи на те, що Фінляндія знаходиться на півночі Європи, через вплив Балтійського моря клімат тут не дуже суворий. Відмінна риса - поєднання холодної зими і теплого літа. Середня температура липня на півдні країни близько 16 ° С. Середня температура лютого - близько -9 ° С. Сніг лежить близько 4 місяців в році на півдні країни і близько 7 місяців - на півночі.


Населення


Трохи більше 5 млн людей. 90% жителів - фіни. У південних і західних приморських районах - шведи (300 тис. чол.), На півночі - 2 тис. саамів, які говорять саамською мовою. Проживає 100 тис. іноземців, з них 23 тис. росіян.

 

Транспорт


Державні залізниці Фінляндії сконцентровані в південній частині країни. Їх загальна протяжність 5900 км. Хоча система автомобільних доріг була розширена, а парк приватних автомашин значно зріс, інтенсивність дорожнього руху у Фінляндії все ще невелика порівняно з іншими скандинавськими країнами. Більшість переміщень по Фінляндії відбувається на автобусах, хоча між великими містами зручно використовувати поїзд і навіть літак.


Гельсінкі, як столиця має власне, нехай і невелика метро, безліч автобусних ліній і трамваїв. Разова вартість проїзду на будь-якому виді транспорту близько 1,5 євро. Однак для економії можна придбати Helsinki Card. Картка на один день - 16 євро, на два дні - 20 євро, на три - 25. У цю вартість входить не тільки вільний проїзд, але й можливість потрапити в 50 музеїв і Гельсінкі і передмість.

 

Банки


Майже у всіх населених пунктах працюють відділення провідних банків Фінляндії. Графік роботи з 9 до 16 годин. Субота - короткий день, неділя - вихідний. Якщо Ви в'їжджаєте до Фінляндії в суботу або неділю рекомендуємо поміняти гроші наперед! У Фінляндії широко застосовуються всі найбільші міжнародні кредитні картки. Найбільше застосовуються картки Visa і Eurocard, багато також карток Diner's Club і American Express.


Чайові


У Фінляндії не обов'язково давати «на чай», в ресторані вартість обслуговування приписується найчастіше до рахунку. Гардероб коштує  частіше всього 1 EUR. Однак, наприклад, носильники в готелях, таксисти і портьє в ресторанах не проти за хороше обслуговування отримати декілька євро.

 

Tax-free


Мінімальна вартість покупки товарів - 40 євро. Ставка ПДВ у Фінляндії складає від 18,03% до 14%. Сума очікуваного відшкодування Вам дорівнює ПДВ мінус адміністративний внесок. Для оформлення чека в магазині необхідно показати паспорт. Ваші покупки будуть упаковані і запечатані. Покупки не можна розпаковувати або користуватися ними до виїзду з Фінляндії. Отримати TAX FREE можна в потягу між Kouvola і Vainikkala, в аеропорту Гельсінкі-Vantaa, після проходження паспортного контролю в пунктах Nuijamaa і Vaalimaa.


Фінська сауна


Сьогодні сауну можна знайти практично в будь-якій країні світу, але жодна з них не зрівняється з цієї фінської сауною, яких у Фінляндії майже 1 600 000 - приблизно по одній на кожних трьох жителів країни. Сауна - це невід'ємна частина фінського способу життя, та й саме це слово є практично у всіх мовах. Сауни у Фінляндії є скрізь: і в приватних будинках, і в готелях, і в мотелях, і в котеджах для відпочинку, і в кемпінгах. Фіни вважають сауну не розкішшю, а нагальною необхідністю, і якщо ви хоча б раз відвідайте фінську сауну, то самі в цьому переконаєтеся і погодьтеся з ними.

 

 
Про компанію    |    Тури    |    Країни    |    Авіаквитки    |    Агентствам    |    ТуристамНа головну    |    Карта сайту    |    Контакти
Copyright © 2008-2024, всі права захищено,
«Круїз 2000», туристичний оператор
Лічильник BEST.cv.ua