Україна, м.Чернівці,
 пр. Незалежності, 50, офіс 2

турвідділ:

тел.:  (0372) 54-76-14
факс: (0372) 54-76-15

  моб.: (050)3381969

kruiz2000tur@gmail.com

авіакаси:

тел: (0372) 54-76-88

       (0372) 58-66-33

kruiz2k@kruiz2000.com  

 

     

Україна, м.Чернівці

вул. Головна, 21, офіс 1

 

авіакаси:

тел.:  (0372) 52-47-87

факс: (0372) 58-60-89

air-kruiz@kruiz2000.com

 

 Україна, м.Івано-Франківськ,

 вул. Гетьмана Мазепи, 1, офіс 1а

тел.:  (0342) 75-29-86 (турвідділ)
         (0342) 75-29-94 (авіакаси)
         (095) 63-444-78

kruiz2k@gmail.com 

 

 

 



Ваш e-mail: *
Ваше ім`я: *


 
ТунісПро країну  |  Пошук туру  |  Тури  |  Фотогалерея

Туніс - це 1200 км прекрасних білосніжних пляжів, чудові сади Набеля й острова Джерба, це солоні озера й жовті піски Сахари, з-за яких видніються силуети гір, це бездоганно побудовані й прекрасно обладнані готелі. Любителі історії знайдуть тут руїни древніх міст, амфітеатрів, акведуків, храмів і мозаїчні картини ювелірної роботи, античні скульптури, фортеці й форти, середньовічні арабські базари й мечеті, етнографічні й історичні музеї й багато чого іншого. Все це - Туніс, "запашна перлина Магриба", як називається він у казках "Тисячі й однієї ночі".

 

Столиця - Туніс. Мова - арабська.

 

Віза.


Для туристів з України й інших країн СНД Туніс - безвізова країна. Для в'їзду в країну необхідно пред'явити туристичний ваучер. Закордонний паспорт повинен мати термін дії не менш трьох місяців після повернення. Для дітей, що подорожують без батьків, потрібна нотаріально завірене доручення на ім'я людини, що супроводжує дитину.


Дорога.


Туніська авіакомпанія NouvelAir здійснює авіарейси Київ - Джерба - Монастир - Київ. Час перельоту - біля чотирьох годин.

 

Митниця.


У країну можна безмитно ввезти 200 цигарок, 2 л вина, 1 л міцних спиртних напоїв, 0,25 л парфумів. Заборонено ввіз: наркотиків, всіх видів зброї, психотропних речовин. Вивіз антикваріату тільки з дозволу Департаменту по справах стародавності. При вивозі килима або якого-небудь предмета мистецтва буде потрібно чек (рахунок) від продавця.


Клімат.


У Тунісі середземноморський субтропічний клімат на півночі уздовж узбережжя й тропічний пустельний — на півдні й у внутрішніх районах країни. На узбережжі тепло навесні й восени, улітку спекотно, але з моря на пляж дме морський бриз. Купатися можна в жовтні й навіть у листопаді. Улітку температура повітря досягає + 28° -+30°С, вода в морі нагрівається до +24°С. Лише в січні тут можна застати температуру +18°С.

 

Гроші.


Грошова одиниця Тунісу - туніський динар (TND), він ділиться на 1000 міллімів.


Валюту можна поміняти в готелі або обмінному пункті банку. Курс звичайно - фіксований. Рекомендується брати довідку в обмінному пункті, щоб поміняти динари при від'їзді з країни. Вивіз і ввіз динарів заборонений. Банкомати можна знайти у всіх великих містах і туристичних регіонах. Кредитні картки стали застосовуватися досить недавно. Найбільше широко приймаються картки фірм American Express і Diners Club. У магазинах duty free туніського аеропорту національну валюту — динари — не приймають.


Відділення банків у будні дні звичайно працюють із 8:00 до 11:00 і з 14:00 до 17:00. У п'ятницю вони закриваються о 15:00. У туристичних місцях, аеропортах і готелях обмінні пункти постійно відкриті.


Чайові.


Чайові прийнято залишати в розмірі 10% від вартості замовлення в місцевих ресторанах, у таксі - максимально 500 міллімів, у перукарні - трохи більше. Також прийнято залишити «на чай» водієві автобуса після поїздки на екскурсію, гідові, покоївці, портьє, носієві в готелі.

 

Транспорт.


Міські автобуси часто не мають офіційного маршруту. На вітровому склі пишуть номер і місце призначення арабською мовою. Туристам такими автобусами користуватися не рекомендується.


Таксі. У країні існує три види таксі, які можна знайти всюди. «Мале таксі» жовтого кольору курсує тільки в межах населених пунктів. У нічний час (з 21.00 до 5.00) тариф збільшується на 50%.


Для міжміських поїздок можна скористатися «більшими» (маршрутними) таксі (louage—«луаж»). Вони швидше автобусів і не набагато дорожчі. Їх легко знайти на стоянці в центрі міста. Службовці або водії викрикують назву місця призначення й допомагають знайти потрібне Вам таксі. Автомобіль із червоною смугою - на далекі відстані, із синьою - у межах населеного пункту.


Оренда автомобілів. У Тунісі представлені основні світові компанії по оренді автомобілів: Hertz, Avis, European. Ціни за прокат досить високі. Взяти автомобіль напрокат Ви можете тільки в тому випадку, якщо Вам уже здійснився 21 рік і Ви маєте права більше року.

 

Зв'язок.


Скрізь діє автоматичний телефонний зв'язок. Ви можете дзвонити як зі свого готелю, так і з телефонної кабіни на вулиці в будь-яку країну світу. Дзвінки з готелю в 3 рази дорожчі, ніж з телефону-автомата. Телефонних кабін багато, на них написано «taxiphones». Код України з Тунісу - 00- 380 + код міста на Україні (Київ-44, Донецьк - 622, Дніпропетровськ - 562, Одеса - 482) + № телефону.


Готелі.


У Тунісі немає готелів, категорія яких явно завищена. Більшість готелів знаходиться на березі моря. Є готелі в місті в престижних туристичних центрах. У більшості готелів харчування організоване у вигляді шведського столу. У номерах є санвузол і кондиціонер.

 

Шопінг.


Сувеніри: всесвітньо відомі килими з Кайруана, вироби з маслинового дерева, карбування по міді, вироби зі шкіри (у тому числі верблюжої), кераміка, вишивка; срібні прикраси й емаль, парфумерні есенції, плетені вироби з пальмового аркуша, «фіїліж» (бедуїнська хустка), «фарашия» (яскрава ковдра, виткана вручну), пташині клітки (візитна картка Тунісу), місцеві сувеніри (фігурки верблюдів).


Якщо ви робите покупки на ринку, обов'язково торгуйтеся - так можна істотно збити ціну. У магазинах ціни фіксовані.


Магазини працюють у будні дні взимку — з 9:00 до 12:00 і з 15:00 до 19:00, улітку — з 8:00 до 12:00 і з 16:00 до 20:00. Під час свята Рамадан звичайно встановлюється особливий режим роботи: з 9:00 до 13:00 і з 19:00 до 21:00.

 

Кухня.


Відчувається вплив арабської кухні, особливістю якої є широке використання рису, бобових, баранини, птаха і яєць. Свинина не вживається. Національні страви: «шорба» (гострий овочевий суп з телятиною), «брік» («чебурек», фарширований тунцем, пюре з яйцем), «пальчики Фатіми» (млинчики з м'ясом), «ежжа» (м'ясо або креветки в яйці з помідорами), «тажин» (запіканка з яєць, зелені з куркою), «кус-кус» (м'ясний або рибний пшеничний плов), «шакшука» (гострі тушковані овочі), «мешуя» (баран, засмажений на рожні й приправлений спеціями). Сортів свіжої риби в надлишку, і її прекрасно готують із помідорами й перцем. Існує безліч приправ, особливою популярністю користується дуже гострий - соус «харіса». Не можна не згадати про солодкий десерт: пахлаву, асід, махруд, ароматизованих тістечок. І все це запивають прекрасними винами: старим тібаріном, морнагом, кудіатом або бухою — інжировою горілкою.


Приблизні ціни обіду в місцевому ресторанчику - 10 доларів, обід або вечеря в гарному ресторані (без спиртного) коштує 30 доларів. Пляшка місцевого вина коштує 3-7 доларів.

 

 
Про компанію    |    Тури    |    Країни    |    Авіаквитки    |    Агентствам    |    ТуристамНа головну    |    Карта сайту    |    Контакти
Copyright © 2008-2024, всі права захищено,
«Круїз 2000», туристичний оператор
Лічильник BEST.cv.ua