Україна, м.Чернівці,
 пр. Незалежності, 50, офіс 2

турвідділ:

тел.:  (0372) 54-76-14
факс: (0372) 54-76-15

  моб.: (050)3381969

kruiz2000tur@gmail.com

авіакаси:

тел: (0372) 54-76-88

       (0372) 58-66-33

kruiz2k@kruiz2000.com  

 

     

Україна, м.Чернівці

вул. Головна, 21, офіс 1

 

авіакаси:

тел.:  (0372) 52-47-87

факс: (0372) 58-60-89

air-kruiz@kruiz2000.com

 

 Україна, м.Івано-Франківськ,

 вул. Гетьмана Мазепи, 1, офіс 1а

тел.:  (0342) 75-29-86 (турвідділ)
         (0342) 75-29-94 (авіакаси)
         (095) 63-444-78

kruiz2k@gmail.com 

 

 

 Ваш e-mail: *
Ваше ім`я: *


 
МальдівиПро країну  |  Фотогалерея  |  Пошук туру  |  Тури  |  Готелі

Мальдіви — безліч невеликих тропічних островів, що омиваються водами Індійського океану. Острови розташовані в 640 км західніше Шрі-Ланки й складаються з 1190 островів, які утворюють 26 атолів. Пляжі піщані. Територія країни – 298 кв. км. Початок історії країни невідомо. Але відомо, що вже 3000 років тому тут жили люди. Приблизно 800 років тому буддистські королі Мальдівських островів прийняли іслам від арабських торговців шовком. В XIX і XX століттях Мальдіви були британською колонією, а в 1965 році стали незалежною країною. Мале - столиця держави і єдине місто й порт архіпелагу, політичний, культурний і торговий центр, що пов’язує місто із зовнішнім світом. Мале знаходиться на однойменному острові-атолі. У ньому проживає близько 60 тис. чоловік. Мова - мальдівська (дівехі).

 

Віза.


Для громадян України віза відкривається безкоштовно при в'їзді в країну. Для оформлення візи необхідно надати закордонний паспорт із терміном дії не менш 6 місяців після повернення, зворотні квитки, туристичний ваучер.

 

Дорога.

 

Немає прямих рейсів з України в Мальдіви. Різні авіакомпанії пропонують рейси з пересадками в різних містах Європи. Час перельоту - близько 12 годин.

 

Митниця.

 

При виїзді із країни стягується авіазбір. При транзиті через Європу з нічлігом - строк подачі документів для оформлення транзитної візи відповідно до правил країни транзиту. На острови суворо заборонений ввіз собак, алкоголю, наркотиків, свинини, порнографії, еротики, спорядження для підводного полювання, вогнепальної зброї. Заборонено вивіз чорних коралів, опудал черепах і виробів із черепахового панцира. Також заборонений ввіз і вивіз місцевої валюти.

 

Клімат.


Клімат на архіпелазі — жаркий і вологий. Цілий рік температура коливається від +25° до +30° С. Сезон дощів потрапляє в основному на червень - липень.

 

Гроші.


Грошовою одиницею країни є мальдівська руфія (MRF), 1 руфія = 100 ларі.


Платежі можна проводити як у мальдівських руфіях, так і в доларах США (часто приймається і євро). Також приймаються до оплати кредитні картки Visa, American Express, Master Card і дорожні чеки.


Банки працюють зазвичай з 09:00 до 13:00 з неділі по четвер.

 

Чайові.


На островах прийнято залишати 10% чайових від суми послуг.

 

Транспорт


Туристичні компанії на островах мають свої транспортні засоби - катери і човни для того, щоб перевозити своїх клієнтів. Туристів, що заздалегідь забронювали готель, зустрічають в аеропорті й перевозять на катері, вертольоті або морському літаку («sea plane») на острів, що вони вибрали. Будь-який Мальдівський острів можна перетнути за 1,5-2 години. Відстані між островами відносно невеликі, поїздки нетривалі. У середньому на сусідні острови на «дхоні» (дерев'яний катер) можна потрапити за 20 у.о., а на самі віддалені - за 70 у.о. Із приватними перевізниками можна торгуватися. Судна відпливають по мірі заповнення пасажирами.


Велосипеди й мотоцикли - самі популярні види наземного транспорту. Автомобільні таксі (і дороги!) існують у столиці Мале, на атолах Ган і Адду. Ціна однієї поїздки в будь-якому напрямку коштує близько 10 руфій + 5 руфій за багаж вдень, і 20 руфій після 24:00. Усі таксі обладнані кондиціонерами. У Мале й на інших більших островах можна взяти машину напрокат.

 

Зв'язок.


Дзвінок можна зробити з будь-якого телефону-автомата, що працює по телефонних картках місцевого оператора «Dhiraagu» (вартість 30,50,100,200 і 500 руфій). Картки можна купити в спеціальному магазині «Dhiraagu Teleshop» у столиці або в продавців карток на кожному з великих островів. На ряді островів телефонів-автоматів немає, а зв'язок здійснюється з переговірних пунктів, що обслуговуються телефоністками. Мобільні телефони більшості стандартів не працюють, але в офісі місцевого оператора «Dhiraagu» можна взяти телефон напрокат. Міжнародні дзвінки дорогі, особливо на курортах.

 

Готелі.


На Мальдівах є готелі категорій Deluxe, Superior та Standart. На маленьких островах, в основному бунгало, вілли або котеджі. На Мальдівах, як правило, на одному острові знаходиться тільки один готель. Лише на острові Кураматі є 3 готелі.

 

Шопінг.


Краще місце для покупок - місто Мале. Практично всі магазини знаходяться у головному бізнес-центрі, у п'яти хвилинах ходьби від пристані, куди звичайно прибувають туристи. Тут представлений величезний вибір сувенірів ручної роботи місцевих ремісників. Магазини безмитної торгівлі в міжнародному аеропорті Мале пропонують високоякісні електротовари, фотоапаратуру, годинники, косметику.

 

Кухня.

 

На курортах Мальдів кухня інтернаціональна. Місцева кухня побудована на традиціях індійської та арабської кулінарії. У харчовому раціоні мальдівців основне місце займає рис, морепродукти, різні пряності й гострі приправи. У більшості традиційних страв використовується копчена, сушена й відварна риба. Основа кухні - відварений тунець із рисом, приправлений різними соусами. Дуже популярний «роші» - місцевий хліб, що звичайно їдять із рибним коктейлем.


М'ясо, в основному курка, вживається тільки по святах або в складі особливих страв. Головний десерт-кокосовий горіх у всіх видах, а також солодкі страви з рису й фруктів. Головний напій-чай, що вживається з великою кількістю молока й цукру. Місцеві жителі варять напій «раа» - солодкий і смачний пальмовий сік, що добувають із верхівки стовбура пальми. Алкоголь доступний тільки на туристичних курортах.

 

Курорти.


Мальдіви добре відомі своїми курортами, кожний з яких - це свій власний, неповторний світ, оточений найчистішими золотими пісками. Ці острови нагадують земний рай. На Мальдівах представлені різні види курортів. Зараз існує 73 курортні острови, а в найближчому майбутньому їх буде 83. Кожний острів - це окремий готель, побудований на незаселеному острові й розрахований на обмежене число гостей.


Мальдіви - одне з найкращих місць у світі для підводного плавання: тому тут на кожному курорті є школи підводного плавання, які видають міжнародні сертифікати. Також можливо відвідати спеціально організовану риболовлю з гарантованим уловом, що приготують Вам на вечерю.


Морська флора й фауна навколо Мальдів настільки надзвичайна й приваблива, що Мальдіви не дарма стали найбільшим міжнародним центром для любителів підводного спорту. З огляду на рельєф дна, температуру води й відсутність агресивних рослин і риб ця розвага доступна як дорослим, так і дітям. Тисячі дрібних рибок самих неймовірних райдужних квітів крутяться прямо біля Ваших ніг в 3-4 метрах від берега на глибині від 1 метра! Все що Вам потрібно - трубка й маска. І не обов'язково це везти із собою, можна взяти напрокат на острові.

 
Про компанію    |    Тури    |    Країни    |    Авіаквитки    |    Агентствам    |    ТуристамНа головну    |    Карта сайту    |    Контакти
Copyright © 2008-2024, всі права захищено,
«Круїз 2000», туристичний оператор
Лічильник BEST.cv.ua