Україна, м.Чернівці,
 пр. Незалежності, 50, офіс 2

турвідділ:

тел.:  (0372) 54-76-14
факс: (0372) 54-76-15

  моб.: (050)3381969

kruiz2000tur@gmail.com

авіакаси:

тел: (0372) 54-76-88

       (0372) 58-66-33

kruiz2k@kruiz2000.com  

 

     

Україна, м.Чернівці

вул. Головна, 21, офіс 1

 

авіакаси:

тел.:  (0372) 52-47-87

факс: (0372) 58-60-89

air-kruiz@kruiz2000.com

 

 Україна, м.Івано-Франківськ,

 вул. Гетьмана Мазепи, 1, офіс 1а

тел.:  (0342) 75-29-86 (турвідділ)
         (0342) 75-29-94 (авіакаси)
         (095) 63-444-78

kruiz2k@gmail.com 

 

 

 



Ваш e-mail: *
Ваше ім`я: *


 
ТуреччинаПро країну  |  Пошук туру  |  Тури  |  Фотогалерея

Для багатьох українських туристів Туреччина давно вже стала другою «дачею». Адже це ідеальне місце для сімейного відпочинку з дітьми: на більшості курортів - м'які піщані пляжі, дитячі басейни, водні гірки, міні-клуби та шоу-програми. Плюс, «на додачу» - вигідний шопінг і гарні можливості для занять водними й іншими видами спорту: рафтингом, підводним плаванням, віндсерфінгом, гольфом, верховою їздою й т.д. Столиця – Анкара. Мова – турецька. Основні курорти: Анталія, Кемер, Белек, Сіде, Аланія.


Віза.


Громадяни країн СНД одержують турецьку візу на кордоні. Для цього після прибуття в аеропорт Туреччини необхідно придбати за 30 USD візову марку, що надає право на багаторазовий в'їзд у країну протягом двох місяців. Повторний в'їзд у Туреччину по одній марці можливий у тому випадку, якщо строк поїздки минає раніше, ніж закінчується термін дії візи: інакше доведеться заплатити за нову марку.

 

Митниця.


Ввіз будь-якої валюти в Туреччину необмежений, суми від 5000 USD потрібно вказувати в митній декларації. Турецькі ліри можна ввозити в країну в необмеженій кількості, але вивозити тільки в сумі, що не перевищує еквівалент 100 USD.


Дозволено безмитне ввезення 400 цигарок, 50 сигар або 200 гр. тютюну, 1 кг кави, косметики, парфумерії й продуктів харчування - у межах особистих потреб. Заборонено ввіз наркотиків, наркомістких ліків, зброї (члени спортивно-мисливських клубів з відповідними документами можуть провезти одна рушницю й 100 патронів до неї). Заборонено вивіз зброї, боєприпасів, антикваріату й наркотиків.

 

Дорога.


«Турецькі авіалінії», «Міжнародні авіалінії України» і «Аеросвіт» здійснюють регулярні рейси з великих міст України в Туреччину. Крім того, Туреччина має пряме паромне сполучення з Україною: Одеса - Стамбул, Одеса - Еліндже, Севастополь - Стамбул і Євпаторія - Стамбул.


Клімат.


Традиційно «турецький» сезон для українських туристів починається на травневі свята. У цей період море прогрівається до +18..+20°C, зрідка можливий короткочасний дощ. Далі повітря й море продовжують теплішати, поки не досягають піка наприкінці червня - середині липня. Вересень - найприємніший час відпочинку на турецькому узбережжі: спека спадає, а температура води досить висока.

 

Гроші.


Валюту можна обміняти в готелях, обмінних пунктах, банках, на пошті. У курортних районах обмінні пункти працюють щодня. В інших містах субота й неділя - вихідні. У простих ресторанах можна залишити «на чай» 10% від суми рахунку. У більших дорогих місцях прийнято залишати близько 5% особисто офіціантові, навіть якщо плата за обслуговування (10-15%) уже включена в рахунок. Чайові прийнято давати таксистам (звичайно залишають здачу), водіям туристичних автобусів, носіям (у межах 1 USD), покоївкам.


Транспорт.


Зручним засобом пересування є міні-автобуси «долмуш», які курсують по самих популярних маршрутах. Таксі в Туреччині жовтого кольору, у них завжди встановлені лічильники. Стоянки таксі є біля кожного великого готелю, а також у жвавих туристичних місцях.


Автопрокат. Щоб взяти в Туреччині автомобіль напрокат, необхідно мати права міжнародного зразка, кредитну карту або заставу у вигляді готівки, а також 21 рік. Рух у країні правобічний, дороги непоганої якості, але часто вузькі, з ділянками гірського серпантину. ПДР місцеві водії дотримуються неохоче.

 

Готелі.


Основна ідеологія відпочинку по-турецьки: всі розваги - на території готелю, тому інфраструктура в них широко розвинена, багато послуг пропонуються безкоштовно. У Туреччині є готелі з будь-яким числом «зірок», і вони можуть дуже сильно різнитися якістю обслуговування навіть усередині однієї категорії. Переважна більшість прибережних готелів має власні пляжі й знаходиться на першій лінії. На другій лінії, як правило, тільки «тризіркові», але не всі. Лежаки бувають платними, якщо пляж узятий в оренду готелем, але це, знову ж, тільки в деяких «трійках». Практично всі готелі Середземного узбережжя пропонують настільки вподобаний українськими туристами «all inclusive».


Бувають претензії до сервісу в готелях 3*, а в Аланії - і в «четвірках». Багато проблем (особливо в пік сезону) традиційно викликані «вільностями» ряду туроператорів, що заселяють туристів по прильоту в інший готель замість замовленого.

 
Про компанію    |    Тури    |    Країни    |    Авіаквитки    |    Агентствам    |    ТуристамНа головну    |    Карта сайту    |    Контакти
Copyright © 2008-2024, всі права захищено,
«Круїз 2000», туристичний оператор
Лічильник BEST.cv.ua