Україна, м.Чернівці,
 пр. Незалежності, 50, офіс 2

турвідділ:

тел.:  (0372) 54-76-14
факс: (0372) 54-76-15

  моб.: (050)3381969

kruiz2000tur@gmail.com

авіакаси:

тел: (0372) 54-76-88

       (0372) 58-66-33

kruiz2k@kruiz2000.com  

 

     

Україна, м.Чернівці

вул. Головна, 21, офіс 1

 

авіакаси:

тел.:  (0372) 52-47-87

факс: (0372) 58-60-89

air-kruiz@kruiz2000.com

 

 Україна, м.Івано-Франківськ,

 вул. Гетьмана Мазепи, 1, офіс 1а

тел.:  (0342) 75-29-86 (турвідділ)
         (0342) 75-29-94 (авіакаси)
         (095) 63-444-78

kruiz2k@gmail.com 

 

 

 Ваш e-mail: *
Ваше ім`я: *


 
УгорщинаПро країну  |  Тури  |  Фотогалерея

Угорщина сьогодні - це гарна країна в центрі Європи. Туристів Угорщина приваблює не тільки цікавими й насиченими екскурсійними турами, але й незвичайно смачною національною кухнею, знаменитими місцевими винами, а також можливістю оздоровитись на термальних курортах і зробити вигідні покупки. У країні багато можливостей для активного відпочинку (теніс, гольф, кінний, велосипедний і водний спорт) і ділового туризму.

 

Столиця – Будапешт. Мова - угорська.

 

Віза.


Угорщина – країна-учасник Шенгенської угоди.


Для оформлення візи в Угорщину необхідно надати такі документи: закордонний паспорт, дійсний не менш 6 місяців на момент закінчення поїздки, одне кольорове фото 3,5 х 4,5 см (на світлому тлі, без куточків і овалів), анкета-заявка, особисто підписана туристом, довідка з місця роботи на фірмовому бланку із вказівкою займаної посади, момент прийняття на роботу й розміру окладу. Також довідка повинна містити інформацію про те, що на час поїздки заявникові надається чергова відпустка зі збереженням робочого місця. Замість довідки з роботи можна надати підтвердження наявності достатніх коштів для здійснення поїздки — тревел-чеки, виписку з банківського рахунку (вона повинна бути видана не раніше, ніж за місяць до звернення до консульства), готівка з розрахунку 50 EUR на добу з людини, копію кредитної карти й виписку з поточного рахунку.

 

Дорога.


З України в Угорщину можна добратися як наземним транспортом (поїздом або автобусом), так і повітряним. Перший варіант значно дешевший, а другий – на багато швидший.


Компанії Malev і «Аэросвіт» здійснюють авіарейси з Києва в Будапешт.


Митниця.


Обмеження тут такі ж, як у більшості європейських країн. Для вивозу антикваріату, творів мистецтва, виробів із золота й срібла необхідно мати спеціальний дозвіл. Дозволяється ввіз 350 000 HUF на людину без обмежень, вивозити валюту без відповідного дозволу можна не більше ніж на 100 000 HUF.


Дозволено безмитне ввезення до 200 цигарок, 50 сигар або 250 г тютюну, до 2 л вина й літра міцних спиртних напоїв, до 250 мл туалетної води й 100 мл парфумів.

 

Клімат.


Клімат Угорщини - помірно-континентальний зі значними перепадами сезонних температур. Найнижча температура в січні, а найвища - у літні місяці. Середньомісячні денні температури: січень 0°С, лютий +6°С, березень +7°С, квітень +12°С, травень +16°С, червень +19°С, липень +25°С, серпень +21°С, вересень +15°С, жовтень +13°С, листопад +3°С, грудень +1°С.


Гроші.


Грошова одиниця Угорщини - форинт.


Банки працюють в будні з 8:00 до 16:00, по суботах і неділях відкрито лише кілька філій. Крім того, у містах є безліч банкоматів і обмінних пунктів — як простих, так і автоматизованих. Довідку про обмін валюти необхідно зберігати до виїзду із країни. Кредитні картки основних платіжних систем приймаються в багатьох готелях, ресторанах і магазинах.

 

Транспорт.


Угорські таксі мають номерний знак жовтого кольору й табличку «taxi». Вартість проїзду за кілометр вивішена на дверному склі або на приладовій дошці. Нічні автобуси в розкладах позначені буквою «Е». Автобуси із червоними номерами - експреси й зупиняються не скрізь. Щоб вийти з автобуса, потрібно натиснути спеціальну кнопку над дверима.


Туристам дуже вигідно придбати «туристичний проїзний» або картку «Будапешт», з якими можна три дні безкоштовно їздити на громадському транспорті й відвідувати музеї, одержуючи знижки в самих різних місцях: від купалень до магазинів, від ресторанів до мікроавтобуса до аеропорту. Картки можна купити в туристичному інформбюро, готелях, бюро подорожей і великих касах громадського транспорту (BKV).

 

Автопрокат. Взяти автомобіль в оренду можуть особи не молодше 21 року, що мають місце проживання на території Угорщини (наприклад, у готелі), що мають права й кредитну картку (або гроші під заставу).

 

Готелі.


Готелі Будапешту характеризуються відмінним співвідношенням «ціна/якість». Особливо це відноситься до класу «економ». Готелі 3*- це повноцінний сніданок («шведський стіл»), затишні просторі номери з сучасними меблями й привітний персонал. В основному, готелі дуже зручно розташовані, а службовці розмовляють російською.


Шопінг.


З Угорщини везуть токайське вино, «Унікум» — гірку тонізуючу настойку на травах, вироби із кришталю, вишивки, глазурований посуд. Традиційні сувеніри — вироби народних умільців, кераміка, ляльки в національному одязі, порцелян ручного розпису Херендського заводу й «Жолнаі», халашскі мережива, антикваріат, угорська паприка.


Продовольчі магазини звичайно відкриті з 7:00 ранку до 18:00 вечора з понеділка по п'ятницю, у суботу вони закриваються близько 13:00. Великі магазини звичайно працюють довше.

 

Кухня.


Угорська кухня - дуже своєрідна. Тут популярні м'ясний гуляш і гуляш із бобами, рибний суп («халасле»). Місцеві напої - токайське вино й німецьке пиво або пиво місцевих сортів.

 

 
Про компанію    |    Тури    |    Країни    |    Авіаквитки    |    Агентствам    |    ТуристамНа головну    |    Карта сайту    |    Контакти
Copyright © 2008-2024, всі права захищено,
«Круїз 2000», туристичний оператор
Лічильник BEST.cv.ua