Україна, м.Чернівці,
 пр. Незалежності, 50, офіс 2

турвідділ:

тел.:  (0372) 54-76-14
факс: (0372) 54-76-15

  моб.: (050)3381969

kruiz2000tur@gmail.com

авіакаси:

тел: (0372) 54-76-88

       (0372) 58-66-33

kruiz2k@kruiz2000.com  

 

     

Україна, м.Чернівці

вул. Головна, 21, офіс 1

 

авіакаси:

тел.:  (0372) 52-47-87

факс: (0372) 58-60-89

air-kruiz@kruiz2000.com

 

 Україна, м.Івано-Франківськ,

 вул. Гетьмана Мазепи, 1, офіс 1а

тел.:  (0342) 75-29-86 (турвідділ)
         (0342) 75-29-94 (авіакаси)
         (095) 63-444-78

kruiz2k@gmail.com 

 

 

 Ваш e-mail: *
Ваше ім`я: *


 
ЧехіяПро країну  |  Фотогалерея  |  Тури

Чехія не даремно входить у десятку найбільш відвідуваних країн світу. Тут гарна природа, приголомшливі пам'ятки старовини і неймовірна кількість екскурсійних об'єктів, внесених до списку спадщини ЮНЕСКО. Плюс до цього - кілька вельми гідних лікувальних курортів. Ну а найголовніше, ціни на відпочинок в Чехії - вельми доступні в порівнянні з «середньоєвропейськими». Тому до Чехії їдуть самі різні мандрівники різного віку, станів і рівня забезпеченості, в тому числі групи школярів і студентів.


Столиця - Прага. Мова - чеська.

 

Віза.


Основний список документів:

 

  • заповнена візова анкета;
  • кольорова фотокартка 3,5 х 4,5 см;
  • дійсний закордонний паспорт плюс 1 копія його першої сторінки;
  • довідка з місця роботи;
  • медична страховка.

 

Митниця.


Іноземні громадяни можуть вільно ввозити і вивозити чеську і іноземну валюту. Сума понад 3000 USD повинна бути задекларована (декларація складається у двох примірниках). Всього можна приватно ввозити до Чехії до 9900 USD. Невикористану чеську валюту можна при виїзді з країни обміняти.


Дозволено безмитне ввезення 200 сигарет, 50 сигар або 250 гр. тютюну, 1 літра міцних спиртних напоїв або 2 л вина, 50 гр. духів або 0,25 л туалетної води, а також ліків та інших медикаментів у кількості, необхідній для забезпечення особистих потреб.


Заборонено ввезення нелегально виданих друкованих матеріалів. При вивозі обов'язковому митному контролю підлягають зброя, предмети старовини і мистецтва, вироби із золота і дорогоцінних металів. Вивіз пам'ятників культури заборонений.

 

Дорога.


Авіакомпанія «Аеросвіт» разом з «Чеськими авіалініями» здійснює щоденні прямі перельоти за маршрутом Київ - Прага. Також щодня з Києва відправляються поїзди на Прагу, а з Одеси - по вівторках і п'ятницях. Крім того, можна «бюджетно» дістатися до чеської столиці автобусом з Києва чи Львова.


Клімат.


Клімат помірний, перехідний від морського до континентального. Прохолодна волога зима (від 0 до -15 ° C). Весна та осінь теплі, в гірських районах температура нижча, ніж на рівнинах, але не набагато, тому що гори в Чехії - невисокі. Травень, червень і вересень - найкращі місяці для відвідин країни, квітень і жовтень, коли погода теж порівняно тепла - більш дешева альтернатива.


Середня температура в Празі -1 ° C у січні і +24 ° C в серпні. Туди комфортно їздити в будь-який час.

 

Транспорт.


У Чехії на всіх видах міського транспорту, включаючи фунікулер, діють квитки єдиного зразка. Час дії квитка залежить від вартості. Придбати їх можна на станціях метро, у супермаркетах і газетних кіосках.


У Празі всього три лінії метро, поїзди ходять кожні п'ять хвилин, у «години пік» - кожні три хвилини, ввечері інтервали зростають до 10 хвилин. Метро відкрито з п'ятої ранку до півночі.


У центрі міста ходять тільки трамваї. Трамвайна мережа дуже розвинена - по ній можна доїхати майже в будь-яку точку Праги. Автобуси обслуговують в основному віддалені райони. Наземний транспорт працює з 4:30 до 23:30, за деякими маршрутами ходять нічні трамваї.


Таксі в Празі діляться на три категорії: найдорожчі (ті, які стоять і чекають своїх пасажирів), трохи дешевше - таксі, які можна зловити помахом руки, а найдешевші викликаються по телефону (про цю послугу можна попросити в будь-якому місці - ресторані, готелі, театрі: таксі під'їде хвилин через п'ять). В середньому кілометр пробігу коштує близько 1,2 USD, вартість проїзду в межах міста не перевищує 15 USD, а до аеропорту - 40 USD.


Автопрокат. Автомобілі напрокат видаються тільки туристам від 21 року при наявності міжнародних прав водія й кредитної картки. Також необхідно буде внести заставу за автомобіль, який складе від 300 до 500 EUR в залежності від марки машини.

 

Готелі.


Найбільш комфортабельні і дорогі готелі Праги розташовані в центрі міста - в районах Прага-1 і Прага-2, кілька нових готелів високого класу побудовано в деякому віддаленні від центру. Дешеві готелі зазвичай стоять далеко від центру, особливо багато їх у районах Прага-6 та Прага-8. Однак майже всі готелі «туристичного класу» завжди розташовані або біля станцій метро, або біля трамвайних зупинок, тому з них зручно добиратися до центру на громадському транспорті.


Шопінг.


Магазини працюють з 9:00 до 18:00, а по суботах: 9:00-13:00. Однак, магазини та універмаги у великих містах працюють без вихідних.


З Чехії можна привезти непоганий абсент декількох видів, ювелірні вироби з гранату, вироби зі скла і кришталю. З лікувальних курортів - карловарську сіль, лікувальну косметику, чарки для пиття води з джерел.

 

Кухня.


Ресторани звичайно відкриті з 11:00 до 23:00. Чеські кафе працюють з 10:00 ранку до опівночі (у центрі).


Як відомо, Чехія - країна пива, і варять його тут бездоганно. Навіть невеликі любителі пінного напою з насолодою п’ють тут «Пльзеньський Урквелл», «Плзеньський Праздрой», «Будвар», «Гамбринус», «Старопрамен», міцне пиво «Велікопоповіцки Козел »та багато-багато інших сортів, всіх не перелічити. Незалежно від місця приготування пива і його технології, все тутешнє пиво відрізняється якимось особливо «по-чеськи» насиченим смаком та ароматом.


Традиційні чеські страви, які неодмінно варто спробувати: цибульна або часникова юшка, паштет з дичини, картопляні або пшеничні кнедлики з салом, фруктами та іншими начинками, тушкована свинина з капустою, конвертики зі свинини із спаржею, сиром і рубаною шинкою, десятки сортів копченостей, шинки, сальтисон, ковбаси, гарячі рублені рулети, і, звичайно ж, знамените "печене вепрево коліно».

 

 
Про компанію    |    Тури    |    Країни    |    Авіаквитки    |    Агентствам    |    ТуристамНа головну    |    Карта сайту    |    Контакти
Copyright © 2008-2024, всі права захищено,
«Круїз 2000», туристичний оператор
Лічильник BEST.cv.ua