Україна, м.Чернівці,
 пр. Незалежності, 50, офіс 2

турвідділ:

тел.:  (0372) 54-76-14
факс: (0372) 54-76-15

  моб.: (050)3381969

kruiz2000tur@gmail.com

авіакаси:

тел: (0372) 54-76-88

       (0372) 58-66-33

kruiz2k@kruiz2000.com  

 

     

Україна, м.Чернівці

вул. Головна, 21, офіс 1

 

авіакаси:

тел.:  (0372) 52-47-87

факс: (0372) 58-60-89

air-kruiz@kruiz2000.com

 

 Україна, м.Івано-Франківськ,

 вул. Гетьмана Мазепи, 1, офіс 1а

тел.:  (0342) 75-29-86 (турвідділ)
         (0342) 75-29-94 (авіакаси)
         (095) 63-444-78

kruiz2k@gmail.com 

 

 

 



Ваш e-mail: *
Ваше ім`я: *


 
Країни   »   Куба
КубаПро країну  |  Фотогалерея  |  Готелі  |  Тури

Куба — найбільший острів у Карибському басейні, що відокремлює Атлантику від Карибського моря. Цей загадковий острів має цікаву історію й багату культуру. Це місце приваблює туристів своєю тропічною екзотикою, а також особливим колоритом життя, привітністю й гостинністю місцевого населення, безмежно люблячу свою прекрасну землю.

 

Столиця - Гавана. Мова - іспанська. У курортних зонах широко розповсюджена англійська, німецька, італійська та російська мови.

 

Відпочинок на Кубі — це:

 

  • 330 сонячний днів у році
  • 20 кілометровий пляж курорту Варадеро, визнаний одним із трьох кращих пляжів у світі
  • Архіпелаг, що складається з 4000 островів
  • Гавана - одне з найкрасивіших колоніальних міст у світі
  • 6 центрів, оголошених ЮНЕСКО як надбання людства

 

Смарагдові хвилі, природні пляжі, запальні ритми румби, ароматні кубинські сигари й смак рому - все це поєднує в собі ваблива Куба. Це улюблена земля Хемінгуея, де до наших часів зберігся його будинок.

 

Віза.

 

Для одержання візи в Кубу потрібні такі документи: оригінал закордонного паспорта й ксерокопії всіх заповнених сторінок; оригінал національного паспорта й ксерокопії всіх заповнених сторінок; авіаквиток із закритою датою і його ксерокопією; підтверджене бронювання готелю (ваучер); страховка і її ксерокопія; дві фотографії. 3,5 х 4,5 на білому тлі.

 

Дорога.

 

Прямих рейсів з України на Кубу поки немає. Тому переліт на Кубу авіакомпанії («Міжнародні авіалінії України», Air France, KLM, «Аерофлот», Martinair, Cubana de Aviacion) виконують через різні міста європейських країн (Париж, Амстердам, Москву, Лондон).

 

Митниця.

 

Обмежено ввіз і вивіз іноземної валюти, а національної - заборонений. Безмитно можна вивозити до 200 штук сигарет або до 250 г тютюну, парфумерію, медикаменти й предмети домашнього вжитку - у рамках особистих потреб. Також можна ввезти 1 фото або відеокамеру (плюс по 5 касет на кожну). Заборонено вивозити співочих і екзотичних птахів, кору й деревину коштовних порід, шкіри й пір'я екзотичних тварин і птахів, дорогоцінні метали, морські раковини, предмети старовини.


При покупці товарів тривалого користування, коштовностей або виробів із крокодилячої шкіри, необхідно вимагати в продавця ліцензію на вивіз, при відсутності якої даний товар буде вилучений під час проходження митного контролю. Такі ліцензії видаються, як правило, тільки в магазинах. При виїзді із країни оплачується авіазбір - 20$.

 

Клімат.

 

На Кубі цілий рік царює літо. Клімат вологий субтропічний. Сезон дощів триває із травня по жовтень. Середньорічна температура повітря +26 °С.

 

Валюта.

 

Грошова одиниця Куби - кубинський песо (CUP), що складається з 100 сентаво.

 

Обмінюють валюту в бюро обміну банків. У готелях, ресторанах, магазинах приймають до оплати кредитні картки провідних світових платіжних систем, за винятком північноамериканських. Вільно приймаються долари США (особливо дрібні купюри), а також туристичні чеки в американських доларах і у фунтах стерлінгах з одною умовою - якщо вони випущені не американським банком.


Банки працюють із понеділка по п'ятницю з 8:30 до 12:00 і з 13:30 до 15:00, у суботу - з 8:30 до 10:30.

 

Чайові.

 

Чайові в більшості випадків становлять до 10% від вартості послуги. Носієві й покоївці в готелі - до 1 долара США.

 

Транспорт.

 

На острові найбільш зручні для туриста види транспорту - це автобус і таксі. Автобус називається на Кубі гуа-гуа. Є автобуси й на далекі відстані. У годину пік міські автобуси забиті до відмови. Розкладу руху немає взагалі. Вибирайте завжди «сидячий» автобус, де число пасажирів чітко обмежено кількістю місць.


Також зручно користуватися послугами таксі, яке можна взяти на стоянці або викликати по телефону. Не плутайте таксі для туристів (з радіотелефоном і кондиціонером, за долари) з таксі для кубинців за песо, які дуже важко піймати. Для туристів ціни не зазначені.


Прокат автомобіля у Варадеро коштує від 45 доларів за добу. Страховка й застава оплачуються додатково. Мінімальний вік водія - 21 рік.

 

Зв'язок.

 

Для телефонних переговорів у межах міста використовуються телефони-автомати, які працюють як з монетами, так і з картками. Для дзвінка з «монетного» автомата необхідні монети по 5 та 20 сентаво.


Дзвонити в інші міста або провінції важко. Міжнародні дзвінки здійснюються винятково з телефонних станцій «Телекорреос», які є практично у всіх великих готелях. Для дзвінка необхідна спеціальна картка вартістю 10 або 25 доларів США (продається в адміністратора готелю). Одна хвилина міжнародної розмови коштує близько 6,5 доларів США. Мобільний зв'язок розвинутий погано.

 

Готелі.

 

На Кубі більшість готелів відносяться до світової «мережі» (в основному іспанської). Харчування в них в основному організовано по системі «усе включено» з напоями імпортного виробництва. Готелі прибережжя в основному розташовані на першій лінії пляжу.

 

Шопінг.

 

На Кубі варто придбати вироби й прикраси із чорного коралу. У сполученні зі сріблом він виглядає відмінно. Також унікальними сувенірами можуть бути вироби з панцира черепахи, особливо браслети й шпильки. Туристи не залишають цей гостинний острів, не придбавши 1 або 2 пляшки кубинського рому (від 3 до 10 USD за пляшку) і справжніх кубинських сигар. Наприкінці лютого в Гавані проводиться міжнародний фестиваль кубинських сигар. З розваг можна порадити відвідати туристичний центр Сороа з експериментальною станцією по розведенню орхідей (другий по величині у світі), пляжний район Санта-Марія (30 км від Гавани).

 

Магазини.

 

Магазини працюють із 9:00 до 18:00 (деякі до 20:00) з понеділка по п'ятницю. По суботах - з 9:00 до 15:00 (деякі до 18:00). Супермаркети й магазини в курортних районах звичайно відкриті з 10:00 до 20:00. Більшість невеликих магазинів має окремий режим роботи. Практично всі магазини закриваються на так звану «сієсту» близько 12:00.

 

Кухня.

 

Кулінарні традиції острова являють собою строкату суміш іспанської, африканської й креольської кухонь і ґрунтуються на широкому використанні свинини, м'яса птаха, різноманітних морепродуктів, чорної квасолі й різних приправ. Національною стравою є «ахіако криольйо» - густа юшка, що має різні варіанти; її основні інгредієнти-овочі й плоди, які готуються разом з різними сортами м'яса.


Вершина кубинської кухні - «конгрі» (білий рис із кольоровою квасолею) і «аррос моро» (рис із чорною квасолею). Варто спробувати тушковану або смажену свинину з різноманітними спеціями й бананами, тушкованих курчат з рисом, смажені й печені банани, знамениті варені лангусти з лимоном, м'ясо черепахи й крокодила, асорті з бананів і інших інгредієнтів - «фуфу». Практично до будь-якої страви подаються фрукти. З них готують велику кількість самостійних страв: фруктові салати й коктейлі, смажені ананаси й банани в соусі. Гордістю країни є знаменитий кубинський ром.


Самі популярні сорти рому: «Гавана Клаб», «Анейхо», «Гуаябіта дель Пінар», а також коктейлі на його основі - «мохіто» (ром з льодом і м'ятою) і «дайкірі». Кава по-кубинськи - дуже міцна і солодка.

 

 
Про компанію    |    Тури    |    Країни    |    Авіаквитки    |    Агентствам    |    ТуристамНа головну    |    Карта сайту    |    Контакти
Copyright © 2008-2024, всі права захищено,
«Круїз 2000», туристичний оператор
Лічильник BEST.cv.ua