Україна, м.Чернівці,
 пр. Незалежності, 50, офіс 2

турвідділ:

тел.:  (0372) 54-76-14
факс: (0372) 54-76-15

  моб.: (050)3381969

kruiz2000tur@gmail.com

авіакаси:

тел: (0372) 54-76-88

       (0372) 58-66-33

kruiz2k@kruiz2000.com  

 

     

Україна, м.Чернівці

вул. Головна, 21, офіс 1

 

авіакаси:

тел.:  (0372) 52-47-87

факс: (0372) 58-60-89

air-kruiz@kruiz2000.com

 

 Україна, м.Івано-Франківськ,

 вул. Гетьмана Мазепи, 1, офіс 1а

тел.:  (0342) 75-29-86 (турвідділ)
         (0342) 75-29-94 (авіакаси)
         (095) 63-444-78

kruiz2k@gmail.com 

 

 

 Ваш e-mail: *
Ваше ім`я: *


 
ІталіяПро країну  |  Тури  |  Фотогалерея

Італія - країна на півдні Європи, на Апеннінському півострові. Італія була засновником європейської цивілізації при її появі. Величність Італії нас надихає на кожному кроці. На півночі межує зі Швейцарією й Австрією, на сході - зі Словенією, на північно-заході - із Францією. Обмивається на заході Лігурійським і Тірренським морями, на сході - Адріатичним, на півдні - Іонічним і Середземним морями. Італії також належать острова Ельба, Сицилія й Сардинія. На території Італії знаходяться дві міні-держави: Ватикан і Республіка Сан-Маріно.

 

Місцем для відпочинку може бути Бібіоне чи Ріміні. Чудово на півострові Гаргано з незайманим узбережжям. Не забудьмо й про італійський острів Сардинія, що омивається прозорим блакитним морем.

 

Італія — це країна з великою європейською історією. Це все залишило Італії безліч історичних пам'яток спадщини: часи Римської імперії, середньовічні часи, аж до самої новітньої історії. Італія приваблює туристів Римом, Флоренцією та Венецією.

 

Італія  досить маленька країна, та має стільки відомих міст: Рим, Мілан, Турін, Флоренція, Венеція, Неаполь, Болонья — це все міста, про які кожен в цьому світі щось чув. Рим вам запропонує історію, Флоренція та Венеція — романтичні прогулянки, а Неаполь запропонує атмосферу мафії та банд. В Болоньї ви знайдете найстаріший у світі університет.

 

Територія - 301.3 тис. кв.км. Населення - 57,5 млн. чоловік. Столиця - Рим. Валюта - Євро.

 

Відпочинок по-італійськи.

 

До характерних рис Італії належать смачні італійські піци та бутіки Версаче, Валентино чи Армані. Італійці — темпераментний народ, вони полюбляють вино. Завжди на першому місці для них футбол та жінки. Футбол тут дуже поважають. Відвідати матч — це не лише задоволення від спорту, але й можливість показати увесь свій темперамент та гордість. Отже,  Італія — це не лише відпочинок біля моря.

 

Магазини.


Вони працюють із 8.00 до 13.00 і з 15.30 до 20.00. По понеділках і неділях всі магазини закриті. Частина магазинів працює в суботу до обіду.


При оплаті товарів або послуги закон зобов'язує покупця в магазині, відвідувача в ресторані вимагати податкову квитанцію ("ricevuta fiscale"). Без цієї квитанції клієнт не має права покинути заклад. Поширена система сезонних знижок, особливо взимку й навесні. З 7 січня по 1 березня в Італії загальний розпродаж! Тах-Frеe у більшості магазинів при покупці на суму більше 300000 лір.

 

Чайові.


Необов'язкові. Але якщо Ви залишилися задоволені сервісом, то прийнято залишати 5-10% від суми рахунку. В Італії прийнято давати чайові офіціантам, носіям, таксистам, покоївкам і т.д. Носієві готелю платять 2000 лір за одне місце.

 

Сієста.


Сієста в Італії - національна традиція. З години до 3-4-х годин дня майже жодне установа не працює. Музеї відкриті влітку з 09.00 до 13.00 і з 16.00 до 19.00, узимку вони закриваються на годину раніше.


Паління.


З 1-ого січня 2005 року в Італії набутив чинності новий закон про паління. Розмір штрафу за паління в неналежних місцях становить 250 євро, а при обтяжуючих обставинах (таких, як паління в присутності вагітної жінки або дитини у віці до 12 років) до 500 євро.

 

Tax Free.


Якщо ви робите покупки в торговельних філіях Europe Tax-free Shopping, то можете одержати готівкою ПДВ за товари особистого користування, якщо ви вивозите їх новими. Процедура досить проста. При покупці вам потрібно попросити продавця виписати Tax-free Shopping Cheque (чек). При виїзді з Італії Вам необхідно в аеропорті звернутися на митницю (Customs office), показати придбаний товар (у фірмовому впакуванні магазина), Tax-free чек, квитанцію магазина про оплату. Якщо все в порядку, митниця ставить штамп. Потім вам необхідно звернутися в пункт Tax-free Cash Refund (звичайно вони перебувають в аеропортах при магазинах Duty Free) і одержати гроші готівкою.

 

Мова.


Офіційна мова - італійська. Англійську й французьку мови розуміють майже скрізь - у готелях, ресторанах, туристичних бюро. Німецьку мову розуміють насамперед у курортних зонах на півночі Адріатики. Російську мову добре розуміють торговці сувенірів у крамницях розташованих у Римі, у районі Колізею та інших місцях.

 

Італійська кухня.

 

Італійська кухня належить до найкращих у світі. Вона досить сильно вплинула на французьку кухню та й на інші європейські кухні. Італійська кухня — це не лише піца та спагеті, але й оливкова олія, смачні салати, макарони, приготовлені у різний спосіб, та звичайно, італійське морозиво.

 

Зв'язок.


Телефонні автомати можна знайти в Італії всюди. З поштових відділень й деяких барів можна дзвонити по системі скатти (оплата після розмови). Зараз більшість таксофонів приймає до оплати телефонні картки, які можна купити в тютюнових кіосках за 5 000 - 10 000 лір. Можна купити жетон (200 лір) або подзвонити монетою в 100, 200, 500 лір залежно від типу таксофона. Деякі суспільні таксофони приймають лише картки. Міжнародні розмови можна також замовити на переговірних пунктах. Вартість міжнародного дзвінка залежить від країни, у яку ви дзвоните, і часу доби. У межах Італії дешевше всього дзвонити з 22-00 до 8-00, існують знижки з 18-30 до 22-00. При дзвінку за кордон пільговий тариф залежить від країни, куди ви дзвоните: попадаєте на годину пік чи ні.

 

Транспорт.


Національна мережа залізниць зв'язує всі міста країни. Більш густа мережа на півночі країни. Міжміська автобусна мережа доповнює залізничну. Вона обслуговує переважно ті райони країни, де немає залізниць. Міжнародні автобуси комфортабельні. У містах всі зупинки автобуса робляться за вимогою. Існують так звані "time-limite" квитки, що дозволяють за ту ж саму ціну (близько 1 дол. США) зробити три поїздки на міському транспорті протягом 1 години 15 хвилин. Квитки на міський автобус можна придбати в газетних або тютюнових кіосках, а в автобусі їх необхідно компостувати. Таксі можна замовити по телефону з готелю, бару, ресторану чи телефона-автомата.

 

Напруга.


Напруга в мережі 220 Вт, розетки європейського типу.

 

 
Про компанію    |    Тури    |    Країни    |    Авіаквитки    |    Агентствам    |    ТуристамНа головну    |    Карта сайту    |    Контакти
Copyright © 2008-2024, всі права захищено,
«Круїз 2000», туристичний оператор
Лічильник BEST.cv.ua