Україна, м.Чернівці,
 пр. Незалежності, 50, офіс 2

турвідділ:

тел.:  (0372) 54-76-14
факс: (0372) 54-76-15

  моб.: (050)3381969

kruiz2000tur@gmail.com

авіакаси:

тел: (0372) 54-76-88

       (0372) 58-66-33

kruiz2k@kruiz2000.com  

 

     

Україна, м.Чернівці

вул. Головна, 21, офіс 1

 

авіакаси:

тел.:  (0372) 52-47-87

факс: (0372) 58-60-89

air-kruiz@kruiz2000.com

 

 Україна, м.Івано-Франківськ,

 вул. Гетьмана Мазепи, 1, офіс 1а

тел.:  (0342) 75-29-86 (турвідділ)
         (0342) 75-29-94 (авіакаси)
         (095) 63-444-78

kruiz2k@gmail.com 

 

 

 Ваш e-mail: *
Ваше ім`я: *


 
ІспаніяПро країну  |  Пошук туру  |  Тури  |  Фотогалерея

Більше 40 млн. туристів приїжджає щорічно до Іспанії, яка входить в трійку самих відвідуваних країн світу. Поїздка до Іспанії – це зустріч з сонцем, хорошою кухнею, з гостинністю і радістю життя, але, крім того, це і можливість відкрити для себе багатюще надбання її пам’ятників, побачити сліди різних цивілізацій, які збереглися в Іспанії, а також насолодитися її природою, прекрасними і унікальними пейзажами. Це також можливість ознайомитися із звичаями її народів і взяти участь в традиційних народних святкуваннях і гуляннях.

 

Іспанія славиться своєю коридою; бій биків тут за традицією вважається мистецтвом, а тореадори - чи ледве не героями й ходячими символами нації. У цій унікальній країні відпочинок запам'ятається на все життя.

 

Іспанія займає більшу частину Піренейського півострова. Завдяки субтропічному клімату з теплим сонячним летом і м'якою зимою, багатокілометровим піщаним пляжам, цікавим історичним визначним пам'яткам, відпочинок в Іспанії користується великою популярністю в туристів.

 

Митниця.

 

При в'їзді в Іспанію дозволяється провезти із собою ряд особистих речей, одну портативну друкарську машинку, одну відеокамеру або два фотоапарати з десятьма фотоплівками для кожного. Можна ввезти транзисторний радіоприймач або портативний магнітофон, якщо видно, що це не нові предмети. Точно так само дозволяється ввіз спортивного інвентарю особистого користування, власних коштовностей, предметів для використання в кемпінгу або для розбивки табору. У митної влади можна попросити квитанцію на ввезені речі, що буде пред'явлена при від'їзді із країни. У цей час дозволені наступні максимальні кількості ввезених тютюнових й алкогольних виробів на одну людину: 200 сигарет або 50 сигар, або 250 грамів тютюну; і одна пляшка вина плюс ще одна пляшка будь-якого алкогольного напою. Немає яких-небудь обмежень на кількість ввезених банківських або дорожніх чеків в іноземній валюті, а також у конвертованих песетах, так само як і на іноземну валюту в банкнотах або монетах, дозволених до ввозу на іспанську територію.

 

Погода в Іспанії.

 

Не дивлячись на розмаїття кліматичних зон, що домінують в Іспанії, клімат тут субтропічний середземноморського типу, з м'якою короткою зимою й сухим жарким літом. В центрі Іспанії влітку температура на протязі дня піднімається до +30 градусів, а вночі опускається до +15 градусів.


Найбільш сприятливий час для туристів з інших країн - періоди між березнем і червнем, а також із середини вересня до кінця жовтня. На узбережжі температуру регулює море, і тут завжди тепло. Клімат середземномор'я Іспанії дуже м'який. Навіть узимку температура не опускається нижче оцінки в +10 градусів по Цельсію. Влітку температура рідко піднімається вище + 32 градусів.

 

Офіційна мова.


Іспанська - на всій території. Обслуговуючий персонал часто розуміє англійською й французькою.

 

Валюта Іспанії.


Євpo (EURO). Бaнкнoти нoмінaлoм в 5, 10, 20, 50, 100, 200 й 500 євpo, a тaкож мoнeти нoмінaлoм в 1, 2, 5, 10, 20 й 50 цeнтів. Гроші можна поміняти в банку (час роботи з 9 до 13 годин), або в обмінних пунктах, а також в готелі на reception, хоча курс у готелях менш вигідний. У центрі міста є банкомати, де можна використати кредитні карти VISA, MASTER CARD, AMERICAN EXPRESS.

 

Транспорт в Іспанії.


Розвинена мережа автобусного сполучення в містах і по узбережжю. Квитки купляються у водія, можна придбати пільговий квиток на 10 днів. Таксі з лічильником. У деяких містах існують зони обслуговування, при виїзді за які тариф збільшується (інформація про зону обслуговування й платі за кілометраж є в кожному таксі). Вночі (з 22 до 6), у вихідні (сб, нд) і святкові дні діє підвищений тариф. При поїздках за місто необхідно оплачувати й зворотну дорогу. Додатково оплачуються: замовлення, кожне місце багажу в багажнику й ряд інших послуг.

 

Чайові.


Якщо Ви хочете дати чайові офіціантам - звичайно вони становлять 5-10% від суми замовлення, але це - винятково на добру волю клієнта.


Напруга.


Напруга в мережі - 220 Вт. Розетки європейського типу.


Зв'язок.


У будь-якому місці Іспанії є телефонні кабіни, з яких можна дзвонити в будь-яку країну. Телефонні апарати приймають монети по 5, 10, 25, 100 й 500 песет. Зручніше подзвонити в Україну з будь-якого телефонного автомата, встановленого на вулиці або в барі або ресторані - це значно дешевше, ніж дзвонити з готелю. Можна користуватися телефонними картами, краще купувати карти іноземних телефонних компаній, розмови по них дешевше.

 

Море в Іспанії.

 

На сході Іспанії знаходиться Середземне море. Ідеальним місцем для відпочинку можуть бути, наприклад, Балеарські острови. На заході Іспанії ви зможете насолодитись Атлантичним океаном, де знаходяться Канарські острови.

 

Іспанська кухня.

 

Іспанська кухня цікава, оригінальна та не складна. В центральних районах Іспанії вживають м'ясо, на узбережжі — салати та рибу. Ви не пожалкуєте, коли скоштуєте будь-яку з іспанських кухонь: каталонську, баскську чи андалузьку.

 

Магазини.


Більшість магазинів звичайно працюють із понеділка по суботу з 9.00 до 13.00 і з 16.00 до 20.00. Великі універмаги, наприклад, такі як "El Corte Ingles" - з 10.00 до 21.00 без перерви, так само працюють і великі супермаркети. Розпродаж (Rebajas) в Іспанії буває два рази в рік: узимку - з 7 січня до кінця лютого й улітку - з 1 липня до кінця серпня.

 

Іспанці та свята.

 

Відомо, що іспанці — це дуже темпераментні люди. Завдячуючи цьому, кожне свято виглядає, як карнавал. Міста прикрашають, люди одягають маски, веселяться та танцюють. Великим святом є Великдень з традиційною ходою. Якщо ви попадете на якесь свято — ви нудьгувати не будете стовідсотково.

 
Про компанію    |    Тури    |    Країни    |    Авіаквитки    |    Агентствам    |    ТуристамНа головну    |    Карта сайту    |    Контакти
Copyright © 2008-2024, всі права захищено,
«Круїз 2000», туристичний оператор
Лічильник BEST.cv.ua