Україна, м.Чернівці,
 пр. Незалежності, 50, офіс 2

турвідділ:

тел.:  (0372) 54-76-14
факс: (0372) 54-76-15

  моб.: (050)3381969

kruiz2000tur@gmail.com

авіакаси:

тел: (0372) 54-76-88

       (0372) 58-66-33

kruiz2k@kruiz2000.com  

 

     

Україна, м.Чернівці

вул. Головна, 21, офіс 1

 

авіакаси:

тел.:  (0372) 52-47-87

факс: (0372) 58-60-89

air-kruiz@kruiz2000.com

 

 Україна, м.Івано-Франківськ,

 вул. Гетьмана Мазепи, 1, офіс 1а

тел.:  (0342) 75-29-86 (турвідділ)
         (0342) 75-29-94 (авіакаси)
         (095) 63-444-78

kruiz2k@gmail.com 

 

 

 Ваш e-mail: *
Ваше ім`я: *


 
БолгаріяПошук туру  |  Про країну  |  Готелі  |  Графіки проїзду  |  Віза  |  Ціни  |  Фотогалерея

Відпочинок у Болгарії - це по-перше Чорне Море, велика лісова зона, гори й прекрасний клімат, що дозволяє цілий рік приймати туристів. Це спорт і розваги, оздоровлення й просто релакс. Гірськолижні курорти в гарних місцях - це зимові види спорту, прекрасні гірські пейзажі й найчистіше гірське повітря. Відпочинок у Болгарії надасть вам всі можливі розваги. Ви зможете забути про справи й турботи й просто одержати задоволення від відпочинку.


Столиця - Софія.


Територія

110,9 тис. кв. км. Болгарія розташована в Південно-східній Європі, в північно-східній частині Балканського півострова. Північна частина країни граничить з Румунією, південна - з Туреччиною і Грецією, західна - з Сербією і Македонією, східна омивається Чорним морем. Рельєф Болгарії різноманітний - рівнинні і горбисті землі займають біля 70% суші, гори - близько 30%. Більше половини територія країни гориста або горбиста місцевість. Балканські гори перетинають країну з північного заходу до Чорного моря і формують вододіл між річкою Дунай і Егейськім морем. На півдні лежать гори Родопи, по яких проходить межа з Грецією. Найбільш високі гірські масиви - Ріла (вершина Мусала - 2925 м), Пірін (вершина Віхрен - 2914 м) і Стара-планіна (вершина ім. Хрісто Ботева - 2376 м). Ближче на схід знаходиться декілька долин, зокрема Тракійська. Величезною рівнинною областю є Дунайська горбиста рівнина. Головні річки Болгарії: Дунай, Іськир, Тунджа, Маріца, Янтра.

Відпочинок на морі


Традиційно сконцентрований в районах Варни і Бургаса, на Золотих Пісках і Сонячному Березі, на курортах Св. Костянтин і Олена. На курортах існують прекрасні умови не тільки для купання і пірнання, але і для занять парусним спортом, віндсерфінгом і водними лижами.


Клімат.


Для курортів Болгарії у весінньо-літні і осінні місяці характерна тепла м'яка погода з тривалим купальним сезоном з травня по жовтень. Більше 300 годин сонця в сезон відпусток і канікул. Середня температура повітря в травні - 20°С, в червні і вересні - 25°С, в липні і серпні - 26-28°С. У північній Болгарії помірно - континентальний клімат. Клімат Тракійськой рівнини по багатьом своїм характеристикам наближається до середземноморського. Середньорічна температура приблизно 12°С.

Населення.


У Болгарії близько 9 мільйонів населення, при цьому більше мільйона живе в столиці Болгарії - Софії. Окрім основної частини - болгар, тут живуть етнічні турки (приблизно 10% населення), вірмени, греки і представники інших національностей. Країна є однією з найменших країн в Європі. Найбільшими містами країни є Софія, Пловдив, Варна, Бургас і Русе.


Мова.


Державна мова - болгарська. Також поширені: російська, англійська, німецька.


Релігія.


Переважаюча частина населення сповідає східноправославну релігію. Лише невелика частина християн дотримується протестантства і католицтва. Серед етнічних турок, циган а також деякої частини родопських болгар широкого поширення набув іслам. 85% населення Болгарії - православні 8% - мусульмани 7% - представники інших релігійних культів.

Державний устрій.


Парламентська республіка. Глава болгарської держави - президент. Відмінною рисою цієї держави є заборона на утворення автономних територій. Крім того, конституція цієї країни забороняє утворення політичних партій на етнічній, расовій або релігійній основі, а також партій, чиєю метою є насильницьке захоплення державної влади. Згідно конституції, жодна партія або ідеологія не може одержати статус державної.


Час.


GMТ + 2, - В Болгарії годинник переводиться з літнього на зимовий час в ті ж дати, що і у всій Європі.

 
Про компанію    |    Тури    |    Країни    |    Авіаквитки    |    Агентствам    |    ТуристамНа головну    |    Карта сайту    |    Контакти
Copyright © 2008-2024, всі права захищено,
«Круїз 2000», туристичний оператор
Лічильник BEST.cv.ua