Україна, м.Чернівці,
 пр. Незалежності, 50, офіс 2

турвідділ:

тел.:  (0372) 54-76-14
факс: (0372) 54-76-15

  моб.: (050)3381969

kruiz2000tur@gmail.com

авіакаси:

тел: (0372) 54-76-88

       (0372) 58-66-33

kruiz2k@kruiz2000.com  

 

     

Україна, м.Чернівці

вул. Головна, 21, офіс 1

 

авіакаси:

тел.:  (0372) 52-47-87

факс: (0372) 58-60-89

air-kruiz@kruiz2000.com

 

 Україна, м.Івано-Франківськ,

 вул. Гетьмана Мазепи, 1, офіс 1а

тел.:  (0342) 75-29-86 (турвідділ)
         (0342) 75-29-94 (авіакаси)
         (095) 63-444-78

kruiz2k@gmail.com 

 

 

 Ваш e-mail: *
Ваше ім`я: *


 
КитайПро країну  |  Готелі  |  Тури  |  Відпочинок на о. Хайнань  |  Виставки  |  Віза  |  Фотогалерея


   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   ОСТРІВ ХАЙНАНЬ - «СХІДНІ ГАВАЇ»

   великий тропічний острів, розташований на самому півдні Китаю. Перебуваючи на одній широті зі знаменитими Гаваями, Хайнань має такий же благодатний клімат, тому його називають «Східними Гаваями». Навіть у розпал зими тут можна ніжитися під яскравим сонцем, купатися, займатися дайвінгом і серфінгом, плавати на яхті.

    

   КЛІМАТ на острові, хоч і теплий, але багато в чому складний. У червні і липні триває сезон дощів – короткочасний дощик на декілька хвилин, а потім знову жарке сонце. Кінець жовтня і листопад – сезон тайфунів.

   Якнайкращий час для відпочинку – з середини грудня до кінця травня.

    

   На острові немає промислових підприємств, тому це одне з найбільш екологічно чистих місць на Землі. До речі, найвища тривалість життя в Китаї зафіксована саме тут. 

   Прогулюючись по казкових китайським садам, дивлячись на пагоди і людей, плавно рухаються в гімнастиці тайцзи, ви відпочинете від вічного поспіху і подивіться на свої справи по-іншому.

   Подорож до Китаю - це одночасно подорож в минуле і майбутнє: дотик до найдавнішої цивілізації і футуристичні хмарочоси сучасних китайських міст. 

    

    Острів Хайнань - відмінне місце для того, щоб привести свій організм у форму, купаючись в термальних джерелах.

    Подорож до Китаю - це можливість придбати знамениті китайські чаї, перли і шовк.


   І, нарешті, велика різноманітність екскурсій: мавпячий острів, музеї раковин і перлів, чудовий «Сад каменів», древнє буддійський комплекс в оточенні приголомшливого парку, національний парк «Край світу», прогулянка по джунглях, де ще не ступала нога людини. Додамо сюди всю красу підводного світу коралових островів і водні види спорту, включаючи параплан і батискаф, морську рибалку з обідом з тільки що спійманого улову - набір, гідний самого знаменитого курорту.

    

   Також знаменита долина термальних джерел Наньтянь, де температура води коливається від 45 ° С до 65 ° С. Термальні джерела різні - від радонових (допомагають при профілактиці та лікуванні захворювань органів руху, радикуліту, ревматизму, гінекології) до калієво-натрієвих (допомагають при захворюваннях нервової системи та органів дихання, шкірних захворюваннях). 

    

   НАСЕЛЕННЯ
   Населення острова Хайнань - 6,7 млн осіб. 1,2 млн - представників національних меншин Лі, Мяо і Хуей. Унікальність острова полягає в тому, що до наших днів кожна народність зберегла свою культуру і традиції.

   ФЛОРА І ФАУНА 
   Острів Хайнань славиться великою кількістю рідкісних видів рослин. Найзнаменитіший дерево на острові - анчар, чий молочний сік використовується як протиотруту при зміїних укусах. Зростає тут і хлібне дерево, плодами якого можуть прогодуватися протягом року дві людини. Зустрічається дивовижне «нафтове дерево», що досягає 30-метрової висоти. У районі міста Веньчан знаходяться найбільші плантації кокосових пальм. За повір'ям, молоко горіхів подовжує життя. Адже недарма острів славиться своїми довгожителями!
   На острові Хайнань налічується більше 500 видів тварин. З них найбільш цікаві та рідкісні: чорноголова довгорукий людиноподібна мавпа, олені кабарга і мазав, макака і леопард.

   МІСТО САНЬЯ 
   Південна частина острова, з центром у місті Санья, розвивається як центр міжнародного туризму. Основний акцент тут зроблений на архітектурну унікальність проектів, збереження реліктової природи острова, екології акваторії Південно-Китайського моря і численних мальовничих острівців. Всі «штучні вкраплення» у вигляді ландшафтних парків та туристичних комплексів ретельно продумані. Будівництво і оснащення здійснюється за найвищими міжнародними стандартами. Управляти готелями, як правило, запрошують менеджерів з Гонконгу або Європи.
   Місто Санья не випадково став центром розвитку міжнародного туризму. З трьох боків він оточений високими пасмами мальовничих гір, вкритих лісами і створюють унікальний мікроклімат з максимальною температурою повітря в липні +33 ° С і мінімальній в січні +25 ° С. До того ж у цих місцях морської лікувальне повітря. Тутешні жителі звикли до різних мов, адже на вулицях Санья можна почути щонайменше три діалекти китайської мови: пекінський, шандунскій, хайнаньський, а також місцевих народностей Мяо, Лі та Хуей. У місцевих ресторанчиках краби, восьминоги, морська риба вважаються звичайною їжею.

   Поруч з містом знаходиться декілька прекрасних заток з пляжами з білого піску і чистісінької морською водою. Тут і зосереджені кращі готелі курортної зони Санья, в трьох затоках - Ялуньвань (Yalong bay), Дадунхай (Dadonghai) і Саньявань (Sanya bay).

    

   «Дорога в десять тисяч лі починається з першого кроку», - говорить відоме китайське прислів'я.

   Зробіть цей перший крок і приїжджайте до Китаю. Приїжджайте, щоб побачити дивовижний світ древньої, але дуже нової країни.

     
    Про компанію    |    Тури    |    Країни    |    Авіаквитки    |    Агентствам    |    ТуристамНа головну    |    Карта сайту    |    Контакти
    Copyright © 2008-2019, всі права захищено,
    «Круїз 2000», туристичний оператор
    Лічильник BEST.cv.ua