Україна, м.Чернівці,
 пр. Незалежності, 50, офіс 2

турвідділ:

тел.:  (0372) 54-76-14
факс: (0372) 54-76-15

  моб.: (050)3381969

kruiz2000tur@gmail.com

авіакаси:

тел: (0372) 54-76-88

       (0372) 58-66-33

kruiz2k@kruiz2000.com  

 

     

Україна, м.Чернівці

вул. Головна, 21, офіс 1

 

авіакаси:

тел.:  (0372) 52-47-87

факс: (0372) 58-60-89

air-kruiz@kruiz2000.com

 

 Україна, м.Івано-Франківськ,

 вул. Гетьмана Мазепи, 1, офіс 1а

тел.:  (0342) 75-29-86 (турвідділ)
         (0342) 75-29-94 (авіакаси)
         (095) 63-444-78

kruiz2k@gmail.com 

 

 

 Ваш e-mail: *
Ваше ім`я: *


 

« назад до переліку турів
Новорічне тріо

1 День

20:00 Виїзд зі Львова. Нічний переїзд на територію Угорщини

 2 День

Картинки по запросу будапешт" src=

 

Приїзд в Будапешт.Оглядова екскурсія в Будапешті . Ви можете повністю насолодитись красою міста, ідучи  вуличками та вдихаючи аромат благородного міста. На берегах Блакитного Дунаю розкинулось багато міст, але лише одне з них у всьому світі відоме як перлина Дунаю - це Будапешт. Під час екскурсії з Вами величаво привітається Королівський палац, постане старовинний Рибальський бастіон, який більше нагадує казковий замок, а на іншому березі Дунаю сяє благородністю та красою гордість Пешту – Будинок Парламенту, що поєднує в собі неготичні елементи з паризьким боз-аром. Ви також побачите найбільший храм столиці – Базиліку Святого Іштвана та побуваєте в красивому парку Варошлігет, де Вашим очам буде відкрито неперевершений замок Вайдахуняд, монумент Анонімусу та велична площа Героїв!

- «Обійми Будапешту» - відвідати екскурсію головною торгівельною вулицею історичного міста – вулицею Ваци (5€), де ви отримаєте насолоду від покупок, придбаних сувенірів та смаколиків.

-Факультативно піднімемось на гору Геллерт, з верхівки якої відкривається неймовірний вид на обидва береги Дунаю – старовинну Буду та величний Пешт, все місто відкриває Вам свою душу як на долоні – мости, дахи будинків, обвіяні історією, верхівки церков та замків та, звісно ж, ріка, що в’ється наче змійка поміж міста, весь час намагаючись знову поділити Будапешт на два різних міста. Але мости не дозволяють! (4€),

- завітати в Торговий Центр «Кампона»(6€),. Це просто мрія для тих, хто любить шопінг! Для бажаючих побувати у світі підводного царства або екзотичних тварин – рекомендуємо побувати в тропікаріумі та океанаріумі (Вхідний квиток оплачується окремо). Ви зануритесь у світ вишуканої природи, побуваєте у 8-ми залах, познайомитесь з цікавими тваринами та навіть прогуляєтесь у акваріумі-тунелі, побачите хижаків та маленьких рибок, привітаєтесь з великим скатом! Ви отримаєте незабутні враження від прогулянки по тропічному раю.

- «Світло тисячі вогнів»* - поплавати у човнику по широкому Дунаю (20€), де Ви можете насолоджуватись надзвичайною красою Будапешту, пливучи під мостами, повз історичні будівлі, такі як Парламент, Академію наук, Королівський палац, водолікарні, музеї та готелі...  З келихом шампанського, по Блакитному Дунаю, Ви отримаєте надзвичайне задоволення від неспішної подорожі та надзвичайних фотографій, які потім навіватимуть теплі емоції про славетне місто Будапешт!Поселення в готель після 16-00!

 

3 День

Сніданок

Факультативно пропонуєм відвідати Відень

 

 Відень став культурною столицею Європи, завдяки картинним галереям, концертним залам і Всесвітньо відомій Віденській опері. Це місто, яке вподобають шанувальники вишуканої і водночас помпезної архітектури, славиться також своїм величезним музичним спадком.Оглядова екскурсія відкриє перед Вами величну Ратушу, гордий Парламент, неперевершену Віденську оперу та готичну красу Собору Святого Стефана, який височіє над дахами міста. Місто притягує до себе і немов хоче поділитись,таємницями…(трансфер 30€/трансфер+екскурсія 38€)

Вільний час.

- Факультативно пропонуєм поїздку в замок «Палац Імперії - Шенбрунн(6€трансфер,трансфер+екскурсія 25€).Відень з повагою та турботою оберігає традиції Імперії. Резиденція Габсбургів – палац Шенбрунн – одна з найбільш важливих споруд австрійського бароко загалом. Розкішний палац та чарівний парк, яким колись прогулювались пари королівських сімей. В парку Ви також побачите Пальмовий будиночок, павільйон Глорієтти, лабіринт та зоопарк. Але як ніколи приємно потішитись сонячному промінню під час прогулянки парком поміж дерев та відпочити на лавці, уявляючи себе королем чи королевою!

Рекомендуєм : Будинок Хундертвассера (6€)  , неймовірний будинок дивакуватого архітектора,в будинку немає двох однакових вікон за формою,кольором чи розміром,стіни будівлі нагадують лісову стежку чи морську хвилю.

-Факультативно пропонуєм Королівську Вечерю(35€) .Екскурсія ознайомить з усіма прикрасами столиці Австрії.Ми зможем піднятись на найвищу гору Австрії і побачити Відень з висоти пташиного польоту.Далі нас чекає вечеря в селі Грінцинг,де буде можливість скоштувати молоде вино,домашню австрійську кухню під звуки народної музики.

Збір групи,повернення в Будапешт.

Святкуваня Нового року !!! Можливий трансфер за додаткову платню!

 

 

 

4 День

Сніданок.Виселення з готелю.

Переїзд в Прагу.

 

Екскурсійна програма "Старе місто" (використання громадського транспорту) - Вацлавська площа, собор Марії Сніжної, Порохова вежа, Муніципальний дім, костел святого Якуба, Староміська площа з відомими курантами, єврейське місто, а також Клементіум – колишнє місто єзуїтів.

Вільний час.                 

Туристам, які не повною мірою насолодитися красою Праги, пропонуємо екскурсію Празьким Градом (факультативно - 10 €). Празький Град - колись резиденцію чеських князів, пізніше королів, потім імператорів. Сьогодні ж це місце перебування президента ЧР. Пройшовши з надвір'я старого кремля Ви побачите чудовий, найбільший у країні Храм святого Віта. Екскурсія закінчиться в Південних садах Празького граду.

 

Факультативно пропонуєм екскурсію Хмільна Прага (8€). Відвідування чеських пивоварень, де Вам буде надана можливість ​​ спробувати національне чеське пиво. Чоловіки можуть насолодитися декількома кружками пінного напою , для дам ми запропонуємо витончені солодкі сорти пива і навіть для найменших учасників у нас є сюрприз - пивні хмільні лимонади без алкоголю і оригінальне пивне морозиво. Ви побачите і спробуєте: пиво може бути самих незвичайних смаків , кольорів та міцності, продегустуєте справжнє живе чеське пиво , дізнаєтеся , що чехи подають до пива і з чим воно особливо приємно поєднується , дізнаєтеся , як вариться пінний напій.

Вечірня екскурсія «Привиди зі столиці Чехії - Праги» (факультативно - 10 €). Вночі, у світлі жовтих ліхтарів, легко втратити почуття реального часу. Легко повірити в існування потойбічних сил - привидів. За довгі століття в Чехії зібралося багато нещасних душ, яким немає спокою ні на тому, ні на цьому світі. Кажуть навіть - "В Чехії, замок без привида і зовсім не замок", а замків в цій країні більше двох з половиною тисяч. Так і бродять бездомні душі по мостовим, страждаючи і марно шукаючи розради у переляканих перехожих.

Незабутня прогулянка на кораблику з вечерею (факультативно - 25 €). Прогулянка нічною Влтавою подарує Вам неймовірні пейзажі міста, чудову музику, різноманіття страв і напоїв чеської кухні. Жодна екскурсія не захопить так, як прогулянка над тихими водами прекрасної річки,а шведський стіл відновить  ваші сили після мандрівки.

Збір групи ,переїзд в Львів.

 

 
Про компанію    |    Тури    |    Країни    |    Авіаквитки    |    Агентствам    |    ТуристамНа головну    |    Карта сайту    |    Контакти
Copyright © 2008-2020, всі права захищено,
«Круїз 2000», туристичний оператор
Лічильник BEST.cv.ua