Україна, м.Чернівці,
 пр. Незалежності, 50, офіс 2

турвідділ:

тел.:  (0372) 54-76-14
факс: (0372) 54-76-15

  моб.: (050)3381969

kruiz2000tur@gmail.com

авіакаси:

тел: (0372) 54-76-88

       (0372) 58-66-33

kruiz2k@kruiz2000.com  

 

     

Україна, м.Чернівці

вул. Головна, 21, офіс 1

 

авіакаси:

тел.:  (0372) 52-47-87

факс: (0372) 58-60-89

air-kruiz@kruiz2000.com

 

 Україна, м.Івано-Франківськ,

 вул. Гетьмана Мазепи, 1, офіс 1а

тел.:  (0342) 75-29-86 (турвідділ)
         (0342) 75-29-94 (авіакаси)
         (095) 63-444-78

kruiz2k@gmail.com 

 

 

 Ваш e-mail: *
Ваше ім`я: *


 

« назад до переліку турів
Новорічні пригоди

1 День

 

19:30 Збір групи біля залізничного вокзалу м.Львова, де Вас зустріне представник Туристичної агенції «Гал-Круїз».

20:00 Виїзд зі Львова. Перетин кордону. Нічний переїзд до Угорщини

 

2 День

 

Переїзд у Будапешт.

На берегах Блакитного Дунаю розкинулось багато міст, але лише одне з них у всьому світі відоме як перлина Дунаю - це Будапешт. Під час екскурсії з Вами величаво привітається Королівський палац, постане старовинний Рибальський бастіон, який більше нагадує казковий замок, а на іншому березі Дунаю сяє благородністю та красою гордість Пешту – Будинок Парламенту, що поєднує в собі неготичні елементи з паризьким боз-аром. Ви також побачите найбільший храм столиці – Базиліку Святого Іштвана та побуваєте в красивому парку Варошлігет, де Вашим очам буде відкрито неперевершений замок Вайдахуняд, монумент Анонімусу та велична площа Героїв!

 Пропонуємо поїхати до купалень Сечені (16€), одного з найбільших термальних купалень Європи, що знаходиться в найгарнішому куточку міста – парку Варошлігет. Ви можете розслабитись після нічного переїзду у басейні під відкритим небом, чи сходити на водні розваги, або ж піти до гейзера, чи розслабитись у джакузі. Будьте певні – відпочинок та гарний настрій гарантовано!

 У вільний час пропонуємо:

- завітати в Торговий Центр «Кампона»(5€),. Це просто мрія для тих, хто любить шопінг! Для бажаючих побувати у світі підводного царства або екзотичних тварин – рекомендуємо побувати в тропікаріумі та океанаріумі (6€ вхідний квиток). Ви зануритесь у світ вишуканої природи, побуваєте у 8-ми залах, познайомитесь з цікавими тваринами та навіть прогуляєтесь у акваріумі-тунелі, побачите хижаків та маленьких рибок, привітаєтесь з великим скатом! Ви отримаєте незабутні враження від прогулянки по тропічному раю.

- «Світло тисячі вогнів» - поплавати у човнику по широкому Дунаю (20€), де Ви можете насолоджуватись надзвичайною красою Будапешту, пливучи під мостами, повз історичні будівлі, такі як Парламент, Академію наук, Королівський палац, водолікарні, музеї та готелі...  З келихом шампанського, по Блакитному Дунаю, Ви отримаєте надзвичайне задоволення від неспішної подорожі та надзвичайних фотографій, які потім навіватимуть теплі емоції про славетне місто Будапешт!

Вільний час.Поселення в готель. Пропонуєм святкування Нового року в центральній частині міста , де відбуватимуться масові гуляння!Трансфер за додаткову платню! 

Повернення в готель.Нічліг.

 

3 День

Сніданок. Виселяємось з готелю. Маємо вільний час у Будапешті.

Сніданок.

Факультативно пропонуєм відвідати Відень.

Переїзд у Відень. Відень став культурною столицею Європи, завдяки картинним галереям, концертним залам і Всесвітньо відомій Віденській опері. Це місто, яке вподобають шанувальники вишуканої і водночас помпезної архітектури, славиться також своїм величезним музичним спадком.Це також місто вальсу ,випічки , парків і коней.(30/20 €)

Автобусно-пішохідна екскурсія під час якої ви побачите Ви побачите пам'ятник Марії - Терезії, Парламент, Ратушу, Віденську Оперу, собор св. Стефана та ін.,і зможете повністю відчути велич Імперії , поринути у неймовірну красу цього прекрасного міста.(8 €)

Вільний час .

Факультативно пропонуєм відвідати Рекомендуєм відвідати Скарбницю Габсбургів (18€) , яка вражає кожного своєю колекцією реліквій і коштовностей . В Скарбниці можна побачити колиску сина Наполеона , Чашу Грааля , прекрасну корону , Спис Долі з яким Карл Великий не програв жодної битви.

Рекомендуєм : Будинок Хундертвассера (5€)  , неймовірний будинок дивакуватого архітектора,в будинку немає двох однакових вікон за формою,кольором чи розміром,стіни будівлі нагадують лісову стежку чи морську хвилю.

Факультативно трансфер до/оглядову екскурсію в Палац Шенбрунн ( 7 €/25 €).Палац один з найгарніших палаців Європи,літня резиденція австрійських монархів.В палаці 1441 кімната , неймовірна розкіш  в якій проживала імператриця Сісі і Франц Йосиф надовго запам’ятається усім відвідувачам.

 

Або факультативно

- «Столиця Марципанів» - вирушити до мальовничого містечка Сентендре (15€). З XVII ст. тут жили серби, греки, угорці, німці, румуни та словаки. Саме тому архітектура тут досить своєрідна. Тут, немов живі, виросли різнокольорові будиночки, які пліч-о-пліч тримаються разом вздовж в’юнких вуличок. Вже сто років місто славиться своїм живописом, тому тут так багато музеїв. В Сентендре також є одна з найвужчих вуличок у світі! Проте, головна гордість цього провінційного містечка – це Музей марципанів! Де можна побачитивиготовлені з марципанів: макет Парламенту, сімейний портрет Габсбугрів, Майкла Джексона у повний зріст та багато інших цікавий смачностей. Ви також маєте змогу придбати марципани на свій смак для себе та своїх друзів. Також рекомендуємо зазирнути до ювелірногоцентру «Каприз», який займається обточенням найбільших діамантів у Європі. Вашій увазі буде надано музей ювелірних виробів, майстерні-мануфактури, кінопроекційна зала, кафетерій та демонстраційні зали. Вільний час.

Повернення до дому

 
Про компанію    |    Тури    |    Країни    |    Авіаквитки    |    Агентствам    |    ТуристамНа головну    |    Карта сайту    |    Контакти
Copyright © 2008-2019, всі права захищено,
«Круїз 2000», туристичний оператор
Лічильник BEST.cv.ua