Україна, м.Чернівці,
 пр. Незалежності, 50, офіс 2

турвідділ:

тел.:  (0372) 54-76-14
факс: (0372) 54-76-15

  моб.: (050)3381969

kruiz2000tur@gmail.com

авіакаси:

тел: (0372) 54-76-88

       (0372) 58-66-33

kruiz2k@kruiz2000.com  

 

     

Україна, м.Чернівці

вул. Головна, 21, офіс 1

 

авіакаси:

тел.:  (0372) 52-47-87

факс: (0372) 58-60-89

air-kruiz@kruiz2000.com

 

 Україна, м.Івано-Франківськ,

 вул. Гетьмана Мазепи, 1, офіс 1а

тел.:  (0342) 75-29-86 (турвідділ)
         (0342) 75-29-94 (авіакаси)
         (095) 63-444-78

kruiz2k@gmail.com 

 

 

 Ваш e-mail: *
Ваше ім`я: *


 

« назад до переліку турів
Новий Рік в Амстердамі

День 1. 

Львів - Краків

 07.30 Збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А».
8:30 Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А».
При швидкому проходженні кордону і бажанні групи екскурсія по Кракову (10€/6€). Місто - вражаюче, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитись хоча б на мить ...
Переїзд по території Чехії. Ночівля на території Чехії.

День 2. 

Прага

 Сніданок.
Пішохідна екскурсія “Таємниці, що розповіла Прага ... ". Все починається зі знаменитого Страговського монастиря ... Далі скарби Празької Лоретти, Градчанська площа, Шварценбергский палац і зміна варти в Празького граду - резиденції чеських князів і королів. Вільний час.
Денна прогулянка на кораблику по Влтаві (30€/18€). Аперитиви, шведський стіл і хороша музика в супроводі цікавих розповідей ... Ось вони незабутні миті в житті ...
Екскурсія “ Пивними дорогами Праги ... " (23 € / без дегустації пива 18 €). Можливість відвідати знамениті пивні і послухати історії про них.
Нічний переїзд до Нідерландів.

День 3. 

Амстердам

 По дорозі зупинка на сніданок. Оплачується самостійно.
Сьогодні нас буде дивувати, кликати і притягувати незвичайне місто. Як тільки не називають Амстердам! Одні величають його Північною Венецією, інші Новим Вавилоном. Однак ні те ні інше назва не передає всю його красу і чудову привабливість.
Екскурсія "Місто-мрія Амстердам". Амстердам здатний заворожити своїх гостей! Він радий кожному з нас! Його дивовижної краси вулички і площі несуть відбиток його власної унікальної історії, так не схожою на інші. Ми здійснимо подорож по лабіринтах вуличок, каналів, танцюючих будинків, квіткових крамничок, милих магазинчиків ... Це місто варто один раз побачити ... щоб полюбити його назавжди! Вільний час.
Для бажаючих: "Тиха Голландія" (38€/ 23€). Заансе Сханс - музей під відкритим небом, справжнє голландське поселення. Неспішно крутяться вітряки, гордовито несе свої води в Північне море річка Заан, тут кожен вуглик в будинку, кожен вітряк дихає народним духом голландських промислів. Продовжить знайомство із середньовічною Голландією невеличке рибальське селище – Волендам. Чарівне поєднання історії і краси місцевих пейзажів. Тут у нас буде можливість скуштувати найсвіжіший слабкосолений оселедець і надзвичайно смачного копченого вугра, приготованого по старовинним рецептам.
Вільний час. Вечірній Амстердам (18€10€). Вічно-юний, що притягає і зачаровує. Він виблискує в ночі, тягне нас за собою, присвячує в свої таємниці, зачаровує ... Забуваючи про сьогодення, прислухаюся до звуків моря, насолоджуюся тишею середньовічних вуличок ми будемо зачаровано слухати історії вечірнього міста. Скільки таємниць і загадок зберігає він в собі, скільки неймовірних історій і різних доль ...
Зустріч Нового Року на центральній площі Амстердама! Для бажаючих Святкова Новорічна вечеря !!! (оплачується додатково) Ночівля на території Нідерландів.

День 4. 

Кекенхоф - Гаага - Делфт

 Сніданок. Вільний час в Амстердамі. Для бажаючих екскурсії:
“Великі і маленькі міста” (38€/23€). Цей день ми почнемо з вами з відвідування старовинного містечка Дельфт, де жив і писав свою «Дівчину з перловою сережкою» великий голландський художник Ян Вермеер. Невеликий переїзд і ми в Гаазі. Гаага - особливе місто, неформальна столиця Нідерландів, місто - резиденція королеви Беатрікс. А поруч найвишуканіший морський курорт Північної Європи – Схевенінген. У цього містечка є два абсолютно різних обличчя, тут поєдналися традиційне голландське селище і модний курорт. Нічний переїзд до Німеччини.
Прогулянка по каналах Амстердама на прогулянкових кораблику (16 €). Ми залішімо за бортом Міську суєту и поплівемо по нескінченних каналах Амстердама ....
Нічний переїзд до Німеччини.

День 5. 

Дрезден

 По дорозі зупинка на сніданок. Оплачується самостійно.
Екскурсія по Саксонскому Дрездену (10Є/6Є). Протягом семи століть місто було резиденцією герцогів і королів. Дрезден відомий своїми архітектурними ансамблями, незліченними скарбами музеїв, колекціями живопису і прекрасною панорамою берегів Ельби. Екскурсія по Старому місту – Театральна площа з Дрезденської оперою в центрі. Величні будівлі Цвінгера.
Ночівля на території Чехії.

День 6. 

Львів

 Сніданок. Можливість відвідування супермаркету.
За бажанням - екскурсія по Оломоуцу (10Є/6Є). Виїзд в Україну. Переїзд по території Польщі.
Або Соляні Копальні "Велічки”(16€+вх квиток). Це місце цікаве і тим, що тут зроблено все із солі: маленькі каплички і великі зали, чаруючі на погляд підземні озера, всілякі скульптури- ціле підземне місто!
Час прибуття до Львова орієнтовно 23:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Переїзд на поїзди на на залізничний вокзал. До нових зустрічей!

 
Про компанію    |    Тури    |    Країни    |    Авіаквитки    |    Агентствам    |    ТуристамНа головну    |    Карта сайту    |    Контакти
Copyright © 2008-2020, всі права захищено,
«Круїз 2000», туристичний оператор
Лічильник BEST.cv.ua